
20:35, 5 квітня 2023 р.
Надійне джерело
Викрали авто та вчинили серію крадіжок – до 8 років засудили двох кам’янчан

Фото: мережа Інтернет
Викрали авто та вчинили серію крадіжок і пограбувань – до 8 років позбавлення волі засуджено двох кам’янчан.
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винними двох кам’янчан у крадіжках, грабежах, шахрайстві та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 289 КК України). Їх засуджено до 8 років позбавлення волі кожного.
Встановлено, що у 2019 році чоловіки ввели в оману охоронця на автостоянці в Кам’янці, представившись родичами власника авто, та заволоділи транспортним засобом.
Того ж року вони вчинили ще й ряд крадіжок та пограбувань на території міста.
У більшості випадків жертвами зловмисників стали перехожі, яких вони у вечірній час перестрівали на вулицях та, погрожуючи фізичною розправою, відбирали в потерпілих майно.
Іншим джерелом наживи були мобільні телефони та велосипеди, які обвинувачені під приводом зателефонувати чи покататись, відбирали у довірливих кам’янчан.
Загальна сума заподіяної майнової шкоди становить понад 300 тис грн. Зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Читайте також:"На Кам’янеччині пожежа забрала життя двох людей".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:49
Вчора
14:02
30 березня
13:25
30 березня
ТОП новини
Оголошення
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
11:36, 25 березня
live comments feed...
Коментарі