
15:10, 16 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
У Кам’янці-Подільському запрацювала система забезпечення прав затриманих

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
У Кам’янець-Подільському райуправлінні поліції запрацювала система "Custody Records". Раніше ця система була запущена у Шепетівці та Хмельницькому.
Автоматизована система Custody Records, яку запустили вчора у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції, є новим рівнем забезпечення прав затриманих осіб та захисту поліцейських.
Система роботи із затриманими Custody Records має на меті захистити доставлених осіб від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечити самих працівників поліції від безпідставних звинувачень у неправомірних діях завдяки запровадженню ефективного цілодобового відеонагляду.
В червні проєкт Custody Records стартував у Хмельницькому районному управлінні поліції і за цей час встиг себе позитивно зарекомендувати. Аналогічні системи сьогодні були одночасно підключені у Кам’янець-Подільському та Шепетівському райуправліннях поліції. Обов’язковими елементами структури Custody Records є спеціальні інфраструктурні умови. Кабінети мають розташовуватися на першому поверсі і мати систему відеоспостереження.
Другою складовою є спеціальний інформаційний портал Національної поліції Custody Records, в якому фіксуються всі дії із затриманими і який дає можливість дистанційного контролю за усім, що відбувається під час роботи із особами, доставленими до управління поліції. Третя важлива складова – це спеціальні інспектори з дотримання прав людини.Надалі Custody Records планується встановити у менших підрозділах поліції, в штаті яких є слідчі, дізнавачі та оперативні працівники, повідомили у поліції Хмельницької області.
Читайте також: "Мер Кам’янця розповів, як Німеччина допоможе відбудовувати українські міста".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Звідки ви читаєте нас?
проголосувало 449 відвідувачів
з Кам'янця-Подільського
63,3%
з Кам'янець-Подільського району
18,0%
з Хмельницької області
4,2%
з інших областей України
4,0%
з-за кордону
10,5%
Останні новини
18:49
Вчора
14:02
30 березня
13:25
30 березня
ТОП новини
Оголошення
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
live comments feed...
Коментарі