
20:21, 29 червня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам’янці нацгвардійці виявили та повернули втрачений телефон власнику

Фото: Військова частина 3053 Національної гвардії України
В один з вихідних днів, під час патрулювання території неподалік міської ратуші у Кам’янці-Подільському, військовим нарядом було виявлено загублений телефон марки "Samsung".
Швидко з’ясувавши, кому належить телефон, гвардійці зв’язалися з батьком власника знайденого гаджета, якому при зустрічі й було передано річ, повідомляє пресслужба військової частини 3053 Національної гвардії України.
Ми дуже вдячні військовослужбовцям Нацгвардії, які, виявивши телефон, оперативно вийшли з нами на зв’язок та повернули його. Ясно, що це цінна і важлива річ для мого сина. І дуже добре, що на сторожі правопорядку в нашому місті саме такі надійні та порядні люди. Щиро дякуємо, - поділився пан Віталій, батько власника знайденого телефона.
Читайте також: "У Кам’янці експертку підозрюють у підробленні техпаспортів на таунхауси".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:49
Вчора
14:02
30 березня
13:25
30 березня
ТОП новини
Оголошення
11:36, 25 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
11:36, 25 березня
16:35, 23 березня
live comments feed...
Коментарі