• Головна
  • Завтра у Кам'янці-Подільському проведуть в останню путь полеглого в ООС Сергія Коваля
00:41, 29 березня 2021 р.
Надійне джерело

Завтра у Кам'янці-Подільському проведуть в останню путь полеглого в ООС Сергія Коваля

Сергій Коваль. Фото: соціальні мережі

Сергій Коваль. Фото: соціальні мережі

У понеділок, 29 березня, міський голова Михайло Посітко закликає усіх на знак скорботи утриматися від розважальних заходів. На адміністративних будівлях комунальної форми власності буде приспущений Державний прапор.

Сергій Коваль, 1977 р.н., підполковник, командир загону пошуку і знешкодження саморобних вибухових пристроїв 143-го центру розмінування, загинув 26 березня в районі селища Шуми Торецького міськради Донецької області від смертельних поранень, отриманих під час обстрілу позицій ВСУ терористами з мінометів і стрілецької зброї.

Прощання з Героєм відбудеться у понеділок з 9:00 до 11:00 у клубі військової частини А2641 (колишній будинок офіцерів). Поховають Героя на Алеї Слави міського кладовища о 12:00, - зазначив Михайло Посітко.

Читайте також: "Кам'янецькі слідчі оголосили про підозру шахраєві, який працював за схемою "ваш родич у біді".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#знак скорботи #Герой #АТО #ООС #Сергій Коваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...