
10:30, 25 липня 2017 р.
На Хмельниччині поліцейські по «гарячих слідах» розкрили крадіжку худоби
У ніч на 22 липня у Волочиського району невідомі викрали з господарства 58-річного місцевого жителя корову та бичка загальною вагою близько тонни та вартістю 35 тисяч гривень. Проте злодіям не вдалося далеко втекти — місцеві правоохоронці затримали їх по «гарячих слідах».
Затриманими виявились троє молодиків 21, 23 та 25 років. Двоє з них із Підволочиська Тернопільської області, а один місцевий.
Між 3 і 4 години ночі зловмисники на власному транспорті приїхали в село і зупинились неподалік від будинку потерпілого. Із господарства вивели корову вагою 400 кг та бичка вагою 600 кг.
Проте збути «живий» товар зловмисникам не вдалось — їх оперативно вирахували працівники Волочиського відділу поліції. Худобу правоохоронці вилучили і повернули власнику. Крадіїв затримали за місцем проживання. Тепер їм доведеться відповідати перед законом згідно ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Повідомляє інспектор сектору моніторингу Руслана Марчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:25
25 квітня
Користь настільних ігор: чи потрібні вони дітям?
Новини компаній
15:00
25 квітня
09:47
25 квітня
17:00
24 квітня
13:36
24 квітня
23:28
22 квітня
Оголошення
14:05, 15 квітня
11
12:11, Вчора
19:36, 17 квітня
9
live comments feed...
Коментарі