
13:31, 28 квітня 2017 р.
Виставка технологій минулого у Старій фортеці
В пристінному корпусі замку діє виставка, на якій представлені винаходи Леонардо да Вінчі, Архімеда, побутове й військове знаряддя, яке людство застосовувало в давні часи, починаючи ще з кам’яного віку.
Застосування більшості технологій можна випробувати в дії. Наприклад, пристрою для вимірювання відстані, який був популярним у 3-му столітті до нашої ери в Китаї. Або ж штурмова драбина авторства Леонардо да Вінчі, яка сьогодні у більш модернізованому варіанті використовується пожежниками.
Серед інших експонатів, які раніше були представлені в Луцькому замку, - машина для нанесення насічок на напилку, древній замок, який нараховує понад 2 тисячі років, підйомний кран зразка 14-15 століття, гідропилорама, куля Герона, освітлювальні, музичні пристрої та інші не менш цікаві винаходи людства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Користь настільних ігор: чи потрібні вони дітям?
Новини компаній
15:00
Вчора
17:00
24 квітня
13:36
24 квітня
23:28
22 квітня
Оголошення
19:42, 22 квітня
09:15, 24 квітня
19:42, 22 квітня
09:15, 24 квітня
14:07, 23 квітня
live comments feed...
Коментарі