• Головна
  • Школа соціального підприємництва завершилась у Кам'янці-Подільському
23:37, 5 липня

Школа соціального підприємництва завершилась у Кам'янці-Подільському

Фото: Школа соціального підприємництва

Фото: Школа соціального підприємництва

28 червня у Кам’янці-Подільському відбувся Pitch Day Школи соціального підприємництва. Організатори - Платформа соціальних змін та ГО "Заходи".

Школа соціального підприємництва - навчальна програма для представників громадських організацій, соціальних підприємств та ініціативних груп з Хмельницької області. Мета програми - посилити навички місцевих підприємців у сферах соціального підприємництва, бізнес-планування та управління проєктами.

Захід відбувся у Міжнародний день соціального бізнесу, що підкреслює важливість соціального підприємництва та його роль в Україні. Учасники не лише презентували свої проєкти, але й показали, як соціальний бізнес може бути рушійною силою для розвитку громад та вирішення соціальних проблем.

Протягом навчання 30 учасників з Хмельницької області пройшли інтенсивну програму та презентували свої проєкти на Pitch Day. Три найкращі проєкти, націлені на розв’язання соціальних потреб громади, отримали грантову підтримку:

  • Бізнес-школа "Катран" - соціальна місія проєкту полягає у підвищенні фінансової грамотності молоді Хмельниччини, що сприяє економічному зміцненню регіону та країни в цілому.
  • "Мама пече" - проєкт передбачає відкриття міні-пекарні у Будинку матері та дитини "Добра мама" для підтримки матерів з дітьми, що там проживають. Це перший такий соціальний проєкт у Теофіпольській громаді.
  • "Смачно з надією!" - соціальна місія проєкту полягає у навчанні, об'єднанні та супроводженні вразливих категорій населення громади у процесах переробки, зберігання та реалізації сільськогосподарської продукції. Так підприємство виготовляє сухі борщі, фруктові асорті, енергетичні батончики для військових. До виробництва засновники проєкту долучили місцеве населення та родини ВПО.

Навчання у Школі дозволило учасникам поглибити розуміння соціального підприємництва, оволодіти основами бізнес-планування, стратегії бізнесу та управління проєктами.

На захід також були запрошені соціальні підприємці, які раніше проходили навчання у Платформі соціальних змін:

  • Людмила Діннік, засновниця проєкту "Майстерня рішень для ГО і ВПО";
  • Ольга Лекова, засновниця Recast Plastic;
  • Людмила Гришко, засновниця проєкту "Золоті роки";
  • Катерина Корнійчук, засновниця студії розвитку дитини "Впевнений крок";
  • Юлія Семенюк, засновниця Школи ONE ELEVEN;
  • Катерина Скрильник, засновниця проєкту "Сироварня без обмежень";
  • Вікторія Денищенко, засновниця бренду Parasolka.

Вони поділились своїм досвідом та розповіли про виклики та перемоги на шляху реалізації успішного соціального бізнесу.

Захід став важливим кроком у розвитку соціального підприємництва в Хмельницькій області. Успіхи учасників Школи соціального підприємництва демонструють, що соціальні ініціативи можуть стати потужним інструментом для подолання соціальних проблем та економічного зростання. Завдяки таким ініціативам громади отримують нові можливості для розвитку, створення робочих місць та покращення якості життя громадян. Підтримка та розвиток соціального підприємництва стає ключовим елементом у зміцненні громадянського суспільства та підвищенні соціальної відповідальності бізнесу в регіоні.

Читайте також: "Мешканці Хмельниччини можуть отримати ваучери на навчання".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Що в найближчі 5 років очікує на Україну?
проголосувало 697 відвідувачів
Розвиток.
30,8%
Застій.
33,6%
Важко відповісти.
35,6%
#підприємництво #соціальне підприємництво #волонтери #ВПО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...