
15:05, 30 травня 2024 р.
На Кам'янеччині трапилася ДТП, у якій травмувався пасажир саморобного трактора

Фото: Поліція Хмельницької області
Подія сталася вчора, 29 травня, близько 14:30 години в селі Пилипківці Новоушицької тергромади.
57-річний місцевий житель, керуючи саморобним сільськогосподарським трактором, не впорався з керуванням та допустив перекидання транспортного засобу. В результаті аварії 54-річний пасажир отримав тілесні ушкодження, медики госпіталізували його до лікарні. Зазначили у поліції Хмельницької області.
За даним фактом слідчі Камʼянець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Читайте також: "Оплачував онлайн гру чужою карткою: у Кам’янці-Подільському слідчі оголосили підозру 36-річному крадію".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Що в найближчі 5 років очікує на Україну?
проголосувало 697 відвідувачів
Розвиток.
30,8%
Застій.
33,6%
Важко відповісти.
35,6%
Останні новини
11:17
3 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:04, 24 березня
12:42, 22 березня
111
13:09, Сьогодні
11:25, 28 березня
22
live comments feed...
Коментарі