
19:00, 25 квітня 2023 р.
Надійне джерело
На Кам’янеччині браконьєр "порибалив" на 115 тисяч гривень

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції
На Кам'янеччині водна поліція виявила браконьєра на річці Тернава. Чоловік завдав збитків державі на суму близько 115 тисяч гривень.
25 квітня близько 07:15 годин на березі р. Тернава поблизу с. Демшин працівники водної поліції виявили місцевого жителя, який здійснював незаконний вилов риби за допомогою 2-х сіток.
На момент виявлення зловмисник виловив близько 70 рибин, чим завдав шкоди державі на загальну суму 115 239 гривень. Зазначили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України та встановлюють обставини події. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеженням волі на строк до трьох років.
Нагадуємо, що наразі на водоймах Хмельниччини триває нерестова заборона на вилов риби. Тому просимо громадян дотримуватися встановлених обмежень.
Читайте також:"Кам'янецькі маунтенбайкери підкорили чемпіонат України".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
23:42, 5 квітня
111
11:50, 12 квітня
11:37, 9 квітня
1
14:05, 15 квітня
11
11:50, 12 квітня
live comments feed...
Коментарі