
12:30, 19 липня 2021 р.
Надійне джерело
На Дністровському водосховищі виявили нетверезого водія моторного човна

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
Поліцейські виявили нетверезого водія моторного човна на Дністровському водосховищі.
16 липня близько 18 години під час відпрацювання Дністровського водосховища в адміністративних межах села Непоротове поліцейські Новоушиччини виявили 39-річного водія моторного судна, який керував ним в стані алкогольного сп'яніння, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.
За згодою водія йому було проведено огляд на стан алкогольного сп'яніння за допомогою приладу Drager на місці події. Прилад показав перевищення норми майже в шість разів.
Поліцейські склали на водія катера протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 130 (Керування річковими або маломірними суднами судноводіями в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.
Читайте також: "Штампа в паспорті більше не буде".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Україна чи закордон: де плануєте провести відпустку?
проголосував 41 відвідувач
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
Останні новини
Пало Санто - священне дерево з цілющими властивостями, яке незамінне при заняттях йогою
Новини компаній
17:48
Вчора
ТОП новини
Оголошення
14:10, Вчора
12:51, 14 березня
02:02, 17 березня
live comments feed...
Коментарі