
13:12, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело
З Кам’янець-Подільського каньйону підняли 80 мішків сміття

Фото: "Прибери в Горах"
"Гори - це моя любов, сміття - це мій біль, прибрати сміття - це крик душі, бо хочу ходити в чисті гори без сміття," - Інна Мазур, організаторка проєктів "Прибери в горах", "Прибери в каньйоні р. Смотрич".
Цієї неділі відбулася вже восьма акція за участі активістів, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.
Силами та фінансовою підтримкою небайдужих містян було зібрано близько 80 мішків сміття, а загалом за весь час понад 600 мішків.
Близько 50 осіб за покликом серця долучилися до цієї корисної справи, вік яких варіюється від 5 до 58 років. Інформація для охочих долучитися до гарної справи:
Акція відбувається щонеділі, збір "під парасолькою" (Новопланівський міст).
Читайте також: "Випускниці кам'янецького вишу стали призерками чемпіонату України з вільної боротьби".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Сніг - комунальники КП: чи задоволені ви як спрацювали комунальні служба щодо очищення міста від снігу?
проголосувало 87 відвідувачів
Так, комунальні служби спрацювали гарно, місто у задовільному стані.
31,0%
Ні, у мене склалось враження, що вулиці взагалі не розчищали.
34,5%
Ніби й чистили, але можна було й краще виконати свою роботу.
34,5%
Мені всеодно.
0,0%
Останні новини
19:34
15 квітня
Столи-трансформери — ідея, яка змінює простір
Новини компаній
11:00
15 квітня
Види плівок для тонування авто: обираємо ідеальний варіант
Новини компаній
11:00
15 квітня
10:03
15 квітня
ТОП новини
Оголошення
17:04, 7 квітня
14:05, 5 квітня
17:04, 7 квітня
14:05, 5 квітня
17:04, 7 квітня
live comments feed...
Коментарі