• Головна
  • Запускають нові пасажирські маршрути для Довжка
17:48, 28 січня 2021 р.
Надійне джерело

Запускають нові пасажирські маршрути для Довжка

Фото: Інтернет джерела

Фото: Інтернет джерела

Враховуючи численні звернення мешканців Довжка, з 1 лютого, буде здійснюватися технологічна накатка маршрутів №9 (від зупинки "Сад") та №9-А (від "Унявко") з назвою "Довжок - районна лікарня".

Раніше перевезення із Довжка здійснювали автобуси приміського сполучення, що підпорядковувалися РДА. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Однак вони перестали курсувати, що спричинило незручності для мешканців Довжка. Тому міська рада працює над тим, щоб забезпечити перевезення всіх пасажирів громади.

Для накатки нових маршрутів на роботу запрошуються водії з відповідною категорією. При здійсненні накатки можливі зміни як до кількісного складу автобусів, так і до схеми руху.

Крім того, для підсилення пасажирського сполучення Довжка, з 1 лютого до зупинки "Сад" буде продовжено маршрут комунального автобуса №23 "Підзамче – м-н Жовтневий". Тому дещо зміниться схема його руху. А саме: Жванецьке шосе - с. Довжок ("Сад") - вул. Шкільна – Оринінське шосе – далі по маршруту.

Читайте також: "Жінку, котра отримала множинні травми на Закарпатті - доправили до Кам'янця-Подільського".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#звернення #мешканці #технологічна накатка #маршрут #водій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...