
16:29, 4 листопада 2020 р.
Надійне джерело
Довжоцький спиртзавод виставили на продаж

Фото: "adm-km.gov.ua"
Фонд державного майна України виставив на продаж три спиртзаводи.
Серед них було виставлено Довжоцький спиртзавод. Аукціон намічений на 3 грудня. Повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.
Приватизація зазначених активів відбувається в рамках демонополізації спиртової галузі та для створення ринку виробництва спирту на конкурентних засадах. Інвестування в спиртові активи через приватизацію це можливість для їхніх майбутніх власників отримати ліцензію на право виробництво спирту, що стане для них суттєвою конкурентною перевагою на ринку.
Стартова ціна підприємства становить 29 332 327 гривень. У таку початкову вартість оцінили перелік що складається з 765 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.
Варто додати, що завод збудовано ще у 1896 року на замовлення княгині Ганни Хілкової та за сприяння німецької компанії. Того ж року завод видав першу продукцію. Виготовляли спирт із картоплі, яку вирощували на землях, що належали княгині. Спиртзавод був невеликий, працював на дровах, воду використовували зі ставків, розташованих поблизу. Штат заводу був малочисельний: керівник і 17 робітників.
Історія підприємства насичена багатьма цікавими подіями. На його долю випадали зльоти і падіння, успіхи і невдачі. Наразі це підприємство входить до шістки провідних заводів України. На ньому працює понад 2000 чоловік та сплачуються податки до місцевого бюджету.
Читайте також: "Кам’янчанин підкорив міжнародні змагання з олімпійського крос-кантрі".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Кого із кандидатів підтримаєте у другому турі виборів Кам'янець-Подільського міського голови?
проголосувало 418 відвідувачів
Володимира Мельниченка
58,1%
Михайла Посітка
41,9%
Останні новини
Пало Санто - священне дерево з цілющими властивостями, яке незамінне при заняттях йогою
Новини компаній
17:48
Вчора
14:03
Вчора
14:33
16 березня
ТОП новини
Оголошення
18:12, 17 березня
14
12:51, 14 березня
12:51, 14 березня
02:02, 17 березня
live comments feed...
Коментарі