Новини компаній
16:22, 25 травня 2020 р.
Кому буде корисна допомога психолога? Як проблеми допоможе вирішити терапія у психолога?
Новини компаній
Сучасний світ змінюється занадто стрімко. Кожного дня людина стикається з інформаційним перевантаженням. Навчання та робота вимагають швидких реакцій, майже цілодобової активності, одночасного виконання декількох дій. Навіть перебуваючи вдома, кожен з нас відчуває на собі тиск поганих новин.
З кожним днем потік інформації, а відповідно й стресових ситуацій зростає. Не кожна людина здатна з цим впоратися самотужки. При цьому фізичне здоров’я прямо залежить від морального благополуччя й психоемоційної стійкості. Якщо людина тривалий час знаходиться під впливом стресових факторів, її фізіологічні показники погіршуються: з’являється головний біль, підвищується артеріальний тиск, трапляються м’язові спазми, втрачається апетит та хороший сон, зрештою – загострюються хронічні захворювання.
Тож, дбаючи про психологічне здоров’я, ми піклуємося про здоровий фізичний стан та підтримку життєвої енергії.
Навіщо сучасній людині потрібен психолог?
Інформаційно-комунікаційні технології продовжують розвиватися швидкими темпами. Щодня людина обробляє величезний об’єм інформації, виконує необмежену кількість функцій. Заданий ритм прискореного руху вперед витримують далеко не всі.
Невміння керувати собою в складних ситуаціях, переборювати труднощі викликає стрес, який у свою чергу з часом переростає в депресію. До того ж систематичне емоційне напруження й дискомфорт загрожують виникненням психосоматичних розладів – станів, спричинених нервовими переживаннями, в основі яких немає конкретної хвороби. Сюди належать запаморочення, головний біль, підвищений тиск, прискорене серцебиття, нудота, судоми, слабкість, підвищення температури тощо.
Стрес також знижує імунітет, роблячи організм вразливим до вірусів та інфекцій. А депресивний стан може спричинити появу серйозних хвороб.
Найкращий вихід із глухого кута власних проблем та хвилювань – допомога психолога. Практикуючий спеціаліст допоможе розібратися у реакціях на зовнішні подразники й проблеми, оцінити ситуацію з декількох точок зору, не зациклюючись на негативі.
Психолог у м. Київ – це широкий вибір фахівців різних профілів (дитячий, сімейний, підлітковий, клінічний, тілесно-орієнтований, психотерапевт), які у своїй практиці використовують різноманітні методики.
Сеанс психотерапії орієнтований на результат:
- з’ясування душевних травм і внутрішніх конфліктів клієнта;
- напрацювання емоційно стійкого ставлення до ситуації;
- окреслення бажань, мотивів, потреб людини;
- тренування душевної рівноваги та психоемоційної гармонії
Як проходить сеанс із психологом? У яких випадках допомога психолога є необхідною?
Під час перших консультацій спеціаліст з’ясовує суть проблеми клієнта, причини, які до неї призвели, мотивацію щодо готовності змінити своє життя чи спосіб мислення. Далі практикуючий психолог підбирає необхідні методи терапії почергово або комбінує їх. До найпоширеніших технік належать: гештальт-терапія, психоаналіз, поведінкова, аналітична, когнітивна, проблемно-символічна терапія, арт-терапія, символ-драма. Часто фахівець у сфері ментальних проблем дає додаткові завдання сугестивного, розвивального чи творчого характеру, які потрібно виконувати поза сеансами протягом певного часу.
Сімейний психолог у м. Київ працює з розладом взаєморозуміння між дорослими членами сім’ї, кризами у спілкуванні, сімейними конфліктами, приводами для розлучення пар. Дитячий психолог у м. Київ допоможе впоратися з тривогою і агресивністю під час вікових криз, налагодити довіру дитини до батьків та спілкування з однолітками, подолати нічні страхіття і проблеми з навчанням.
З’ясувати, на якій стадії нервового виснаження знаходиться людина (стрес, депресія, невроз, панічні атаки), допоможе професійна консультація психолога. Ціна сеансу залежить від періоду практичного досвіду роботи, кваліфікаційних характеристик фахівця, тривалості та глибини терапії.
Існує ряд проблем, при виникненні яких консультація спеціаліста стає незамінною:
- психосоматичні розлади;
- депресія;
- залежності;
- страхи;
- панічні атаки;
- агресія;
- самодеструкція;
- булінг;
- складний підлітковий вік;
- розлад взаєморозуміння з дітьми
Як знайти психолога на сайті «Букі»?
Пошук фахівця за допомогою сервісу «Букі» – це завжди швидко, надійно та результативно. На головній сторінці сайту buki.com.ua у вікні з написом «Введіть предмет» вписуємо «психолог (практик-терапевт)», у наступному вікні вказуємо своє місто. Натискаємо «Знайти репетитора». Система видасть анкети спеціалістів у вказаному місті.
Можна ознайомлюватись з професійними даними самостійно або звернутися за допомогою до адміністрації сайту. Вам порадять фахівця, що найбільше відповідає вашим запитам.
Під час вибору психолога слід керуватися наступними критеріями:
- повна вища освіта у сфері психології;
- тривалий досвід практичної діяльності;
- документальні підтвердження підвищення професійної кваліфікації;
- відгуки клієнтів;
- спектр проблем, з якими працює даний спеціаліст;
- терапевтичні методи й прийоми
Статтю написав Костянтин В. психолог та репетитор
Психологи, логопеди та няні на сайті: https://buki.com.ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:58, 10 січня
15:19, 15 січня
live comments feed...
Коментарі