
14:28, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині перевірили якість води у зв'язку із поширенням COVID-19

Фото: "ternopil.te.ua"
На виконання Указу Президента України про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та згідно з доручення т. в. о. Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольги Шевченко.
Фахівці Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують роботу по здійсненню контролю за якістю питної води в джерелах децентралізованого водопостачання.
Так, з 19 по 25 травня проведено позапланову перевірку джерел децентралізованого водопостачання на території Жванецької сільської ради. Відбір проб проводився на відповідність нормативним вимогам за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками у Хмельницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби.
Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області зверталась увага і на санітарно-технічний стан криниць, зокрема, на наявність та справність зовнішнього накриття криниць, огорожі, підставки під відро, цілісність відмостки навколо оголовка.
Читайте також:"Завтра у Кам'янці-Подільському хлоруватимуть воду".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
У Кам'янці-Подільському з червня відновлюють роботу садки:
проголосувало 169 відвідувачів
Моя дитина піде з 1 червня у садочок.
22,5%
Не піде, боюсь пускати.
56,8%
Не піде, бо вже літні канікули.
20,7%
Останні новини
17:21
Вчора
09:33
Вчора
09:14
Вчора
"Парк Легенд" із велетнями та тролями — незабутня пригода всього за годину від Кам’янця!
Новини компаній
14:00
5 травня
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
ТОП новини
Оголошення
13:03, 2 травня
12:59, 2 травня
21:09, 3 травня
13:01, 2 травня
13:05, 6 травня
live comments feed...
Коментарі