• Головна
  • У Хмельницькій області відбуваються закупівлі послуг для людей, які живуть з ВІЛ
10:50, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Хмельницькій області відбуваються закупівлі послуг для людей, які живуть з ВІЛ

У Хмельницькій області відбуваються закупівлі послуг для людей, які живуть з ВІЛ

На початку серпня у всіх регіонах України Центром громадського здоров'я МОЗ України були оголошені тендери на закупівлю послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ та послуг з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику інфікування.

Закупівлі відбуваються через електронну систему "ProZorro" в рамках реалізації плану переходу 20-50-80. Наразі торги пройшли за 5-ма закупівлями. Але у 3-х областях (Тернопільська, Івано-Франківська та Чернігівська) пропозиції усіх учасників були відхилені через невідповідність кваліфікаційним критеріям (помилки у підвантажених документах). Ці закупівлі Замовник має право оголосити повторно, повідомляє прес-служба Інституту аналітики та адвокації.

У Київській області та столиці України визначено переможця за 2-ма тендерами (послуги з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (ЛВНІ) та послуги з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (СП) ) та опубліковано про намір укласти договір.

У решті регіонів торги не відбулися через недостатню кількість учасників, які подалися на них. Згідно із Законом "Про публічні закупівлі", така процедура передбачає наявність мінімум 2-х учасників, які допущені до редукціону. Центр громадського здоров'я з 13 по 15 серпня переоголосив ці закупівлі. У разі якщо ж торги будуть відмінені 2 рази підряд через недостатню кількість учасників на них (менше 2-х), тоді Замовник може застосувати переговорну процедуру, що дозволяє укласти договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів.

Торги за переоголошеними закупівлями мають відбутися до початку вересня.

Довідка: План переходу 20-50-80 – це поступовий перехід від донорського до бюджетного фінансування послуг з профілактики, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, з метою сталості надання якісних послуг уразливим групам населення. Реалізація Плану переходу в усіх регіонах України стартувала у 2019 році.

Читайте також: "У Кам'янці-Подільському безвісті зникла жінка"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЛ #закіпівлі #послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...