
16:43, 16 січня 2019 р.
Надійне джерело
У Кам'янці тримається високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ

Фото: "politeka.net"
За даними ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України", показник захворюваності на грип та ГРІ в області з 08.01. по 13.01.2019 року знаходиться на 1,38% нижче порогового рівня і відповідає низькій інтенсивності епідемічної активності грипу.
За вказаний тиждень в області перехворіло на грип та ГРІ 6813 осіб, із них 3747 дітей, або 54,9%, повідомляє Хмельницька ОДА.
В порівнянні з попереднім тижнем рівень захворюваності серед дітей зменшився на 9,8%, при цьому рівень захворюваності серед дорослих зріс на 21%.
Розповсюдженість захворюваності по території області не рівномірна, високою залишається захворюваність в містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин та Дунаєвецький район. В інших регіонах області захворюваність на низькому рівні. Кількість госпіталізованих складає 3,4% від загальної кількості захворілих. Летальних випадків від грипу, ГРІ в області не зареєстровано.
Читайте також:"У Кам'янці судитимуть злочинне угрупування, що займалось виготовленням та реалізацією фальсифікованого алкоголю"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:40
13 березня
12:10
13 березня
Оголошення
16:16, 3 березня
09:52, Вчора
09:55, 11 березня
12:56, 5 березня
17:47, 9 березня
live comments feed...
Коментарі