
14:13, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині неправомірно заволоділи землями вартістю понад 3 млн грн

Реалізуючи конституційну функцію представництва держави в суді, органи прокуратури Хмельниччини проводять роботу із захисту інтересів держави в сфері земельних відносин, вживають заходи до виявлення та розкриття правопорушень цієї категорії.
Прокуратурою спільно із управлінням Служби безпеки України в області встановлено, що у травні 2016 року, за сприяння державного реєстратора одного з відділів Держгеокадастру в області, на підставі підробленого державного акту на землю за фізичною особою зареєстровано право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Внаслідок вказаних протиправних дій землі загальною площею 61 га та вартістю понад 3 млн. грн неправомірно вибули із державної власності.
За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області, проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
Читайте також:"Закони про "євробляхи". Що ухвалила ВР: остаточні зміни"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:15
27 березня
13:00
26 березня
10:31
26 березня
10:26
26 березня
Оголошення
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
16:35, 23 березня
11:36, 25 березня
16:35, 23 березня
live comments feed...
Коментарі