• Головна
  • У Кам'янці розпочалася конференція "Подільські дні онкології"
13:36, 7 вересня 2018 р.
Надійне джерело

У Кам'янці розпочалася конференція "Подільські дні онкології"

Фото: міська рада

Фото: міська рада

До 70-річчя заснування онкологічної служби Хмельницької області на базі нашого міста проходить науково-практична конференція за участю фахівців цієї сфери зі всіх регіонів України.

За словами організаторів, місце для проведення заходу було обрано недаремно. Адже у далекому 1946 році в Кам’янці був створений перший онкологічний диспансер. Крім того, сама атмосфера міст надихає на плідну роботу.

Зазначимо, що лікарі, які беруть участь у конференції, розглядатимуть тему від "а" до "я". Крім сучасних методів діагностики захворювання, у програмі – новітні підходи до лікування, розгляд сучасних препаратів, обстеження пацієнтів на усіх рівнях медичної допомоги. Повідомляє міська рада.

Привітав учасників семінару міський голова Михайло Сімашкевич, побажавши усім результативної роботи та гарних вражень від знайомства з містом.

Фото: міська рада

Читайте також: "Затверджено програму оздоровлення дітей міста, розглянуто питання благоустрою території дворів: плідна сесія виконкому"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Про відомих кам'янчан (письменники, художники, спортсмени, громадські діячі).
4,3%
Суспільні теми.
26,3%
Політична тематика.
2,6%
Спортивні теми (змагання, чемпіонати, турніри та інше).
8,6%
Культура (фестивалі, анонси подій, дозвілля міста).
23,7%
Кримінал (крадіжки, пограбування, розслідування, судові справи).
22,0%
Теми глобального масштабу.
10,3%
Релігія (релігійні заходи, свята, пам'ятні дати).
2,2%
#конференція #наукова конференція #кам'янець #подільські дні онкології
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...