11:31, 19 квітня 2018 р.
Надійне джерело
У 2018 році Хмельниччина отримає майже 53 млн. грн. на Нову українську школу
У квітні Урядом України було здійснено розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" у 2018 році.
Відповідно до постанови Кабміну №237 від 04.04.2018 року Хмельницький обласний бюджет отримає майже 53 млн. грн., з яких на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів згідно з переліком, затвердженим МОН (т. зв. видатки розвитку) передбачено 37,6 млн. грн.
15,3 млн. грн. будуть спрямовані на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 навчальному році, вчителів закладів загальної середньої освіти (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин (т. зв. видатки споживання).
Загалом у Держбюджеті України на 2018 рік передбачено майже 1,4 млрд. грн. на Нову українську школу.
Як повідомляє Хмельницька облрада, з першого вересня 2017 року в Хмельницькій області у 4 початкових школах реалізовується пілотний проект по запровадженню Концепції Нової української школи (Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1; Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30; Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №3; Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх").
Концепція Нової української школи змінює підходи до організації навчання дітей з особливими освітніми потребами шляхом запровадження інклюзивного навчання та створення передумов для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітній простір.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Якщо говорити в цілому, як Ви вважаєте, події в Україні розвиваються у правильному чи неправильному напрямі?
проголосували 253 відвідувачів
У правильному напрямі
19,8%
У неправильному напрямі
61,7%
Важко відповісти
17,4%
Мені всеодно
1,2%
Останні новини
17:13
28 грудня
17:58
26 грудня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі