
11:37, 6 березня 2018 р.
Надійне джерело
На Хмельниччині рятувальники витягли із снігових заметів 51 людину

4-5 березня внаслідок несприятливих погодних умов на окремих ділянках автошляхів області виникли снігові замети та ожеледиця, що ускладнило рух автотранспорту.
Рятувальники області здійснили 12 виїздів для надання допомоги людям у Красилівському, Волочиському, Старосинявському, Городоцькому, Деражнянському, Старокостянтинівському районах, повідомляють у прес-центрі ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Всього працівники ДСНС відбуксирували 15 одиниць техніки, з них 2 рейсові автобуси та надали допомогу 51 громадянину. На ліквідацію наслідків ускладнення погодних умов було залучено 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 37 надзвичайників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
19 березня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 17 березня
09:52, 14 березня
10:09, 17 березня
10:09, 17 березня
09:55, 11 березня
live comments feed...
Коментарі