
11:11, 27 липня 2017 р.
Хмельниччина продала за кордон товарів більше ніж на 3 мільярда гривень

Бізнес-спільнота Хмельницької області продала за кордон товарів на суму 3 мільярди 419 мільйонів гривень, що на 1 мільярд більше аніж у відповідний період 2016 року, повідомляє сайт Територіальних органів ДФС у Хмельницькій області.
До речі, підприємства продавали продукцію у 74 країни світу, із цих держав найбільшими торгівельними партнерами стали Польща, Росія, Чехія, Великобританія, Білорусь.
А товарами, які найбільше експортувалися із Хмельниччини стали: санітарно-технічні вироби, меблі дерев’яні, трансформатори, плівка з полімерів етилену, килимові вироби, апарати газові опалювальні, лічильники води, а також мед, олія соєва та соняшникова, кукурудза, солод.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:33
16 березня
14:32
14 березня
15:40
13 березня
Оголошення
09:55, 16 березня
10:09, Вчора
09:52, 14 березня
10:09, Вчора
live comments feed...
Коментарі