
12:11, 11 квітня 2017 р.
Художниця з Одеси представила гігантську писанку із зображенням Кам’янець-Подільської фортеці
На Українському фестивалі писанок у Києві, що проходить з 8 по 23 квітня, художниці з Одеси представили гігантські великодні символи із зображенням Кам’янець-Подільської фортеці.
Виставка проходить між Софійським і Михайлівським Золотоверхими соборами. Мисткині Лілія Божинська та Олена Гусєва назвали свій проект «Українські фортеці».
На фестивалі збираються найкращі художники та просто аматори, щоб розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м. Цьогоріч тут представлені роботи 585 художників: на Софієвській площі — 374, на Михайлівській площі — 111 і на Володимирському проїзді — 100 писанок.
Крім так званих великих писанок, на фестивалі можна побачити всеукраїнську колекцію з 50 тисяч писанок, оцінити унікальні експонати з приватних зібрань та відвідати музей з великодніми крижаними скульптурами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:15
19 березня
ТОП новини
Оголошення
09:55, 16 березня
10:05, 14 березня
16:10, 9 березня
live comments feed...
Коментарі