
09:17, 23 лютого 2017 р.
В зоні АТО зник хлопець з Хмельниччини
26-річний Танасій Гавриляк родом з Дунаєвецького району. Вже рік хлопець служить у зоні АТО в рядах першого батальйону 72 бригади. Під час своєї відпустки хлопець поїхав до Києва. Того вечора 31 січня він добирався поїздом до Авдіївки.Поговорив по телефону з рідними, а потім безслідно зник.
На зв'язок не виходить від 31 січня. Де і що з хлопцем - не знають ні його родичі, ні керівництво. Кажуть, доїхав орієнтовно до станції Очеретна. - Він спілкувався по телефону зі мною, ще братом. Казав, що о восьмій годині вечора сідає на потяг в Києві. Має їхати на службу. Після того більше нічого про нього не чути, - говорить журналістам vsim.ua сестра бійця Оксана Александрук.
- Наш брат пробував писати хлопцям. Версії різні, ніхто нічого не знає. Ходили чутки, наче його побили і викинули з потяга. Але інформація не підтвердилась.
Сестра Оксана каже, пробували зв'язатись і з командиром. Але ті самі його шукають і телефонують з питаннями до рідних. Жінка говорить, що в голові крутиться багато думок. Разом з мамою найбільше переживають, що брат міг потрапити під обстріл.
Усіх, хто може допомогти, просять телефонувати до сестри МТС – (099) 0341419; Київстар – (096) 697 2708 - Оксана Александрук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:34
15 квітня
Столи-трансформери — ідея, яка змінює простір
Новини компаній
11:00
15 квітня
Види плівок для тонування авто: обираємо ідеальний варіант
Новини компаній
11:00
15 квітня
10:03
15 квітня
ТОП новини
Оголошення
09:57, 11 квітня
11:46, 12 квітня
22
11:37, 9 квітня
1
14:05, 15 квітня
7
live comments feed...
Коментарі