
11:23, 20 лютого 2017 р.
Коментар психолога щодо так званих "груп смерті"
Потік інформації про небезпечні групи в соціальних мережах сколихнув суспільство, викликавши тривогу та стурбованість населення.
Оскільки сім’я є першим оточенням у житті дитини, вважаємо за потрібним надати поради батькам з метою створення безпечного простору для її розвитку. Коли дитина маленька, задля безпеки батьки її навчають: «Не вступай в розмови з незнайомцями», «Не бери цукерку або іграшку у чужого дяді», «Не відкривай двері незнайомцям», «Не сідай в машину до чужих»…
Підростаючи, дитина опиняється не лише у реальному соціумі, а й у віртуальному, де, окрім цікавого і корисного, міститься ще багато прихованого та небезпечного. Але правила безпеки не повинні змінюватися. Тому дорослі зобов'язані діяти за тим самим алгоритмом, що й з «цукеркою від чужих».
Найбільш чутливий період – підлітковий, це саме той період, коли дитина може не відчувати цінності й неповторності життя та бути схильною до маніпуляцій.
Найчастіше потрапляють під небезпеку діти, які не мають внутрішньої опори та надійної підтримки, з проблемами у стосунках та в спілкуванні з однолітками або батьками.
Отже, шановні батьки:
1. Плануйте і проводьте з дітьми сімейне дозвілля.
2. Спілкуючись, цікавтесь не лише шкільним життям вашої дитини, але й тим, що її приваблює у повсякденності, Інтернеті та соціальних мережах.
3. Будьте не тільки батьками для власної дитини, а й друзями.
4. Поважайте особистий простір підлітка, навчаючи його безпечній поведінці у ньому.
5. Прищеплюйте почуття відповідальної поведінки.
6. Дисциплінуйте, а не карайте.
7. Будьте гідним прикладом для наслідування.
Якщо Ви відчуваєте труднощі у стосунках із власними дітьми, не зволікайте із зверненням до вузьких спеціалістів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
8 квітня
13:45
8 квітня
13:33
8 квітня
Оголошення
12:57, 2 квітня
live comments feed...
Коментарі