
09:41, 8 лютого 2017 р.
Депутати розподілили залишки коштів за минулий рік
Розподіл коштів на основні галузі було розглянуто під час спільного засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності і комісії з відбору програм, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку.
Як зазначила начальник фінансового управління Оксана Гут, на сьогодні фінансовий ресурс, який можливий до розподілу, складає 34 607,4 тис. грн. Згідно з реєстром листів, поданих головними розпорядниками щодо виділення додаткового фінансування, загальна потреба – 411,8 млн грн. Крім того, існує ще й потреба у виділенні коштів по загальному фонду на поточні видатки – 38,6 млн грн.
Тому враховуючи обмежений фінансовий ресурс, від головних розпорядників коштів взято пропозиції по переліку видатків, що потребують першочергового виділення грошей, і зведено їх в один реєстр.
За словами міського голови Михайла Сімашкевича, є багато програм і проектів в різних галузях, які потребують фінансового ресурсу. А в зв’язку з децентралізацією навантаження на міський бюджет стало ще більше. Відтак в першу чергу виконуватимуться роботи, які вимагають негайного фінансування.
Зокрема, планується додати кошти управлінню освіти і науки на придбання спортивного інвентарю, меблів, обладнання; капітальні ремонти фасадів з утеплення будівлі НВК №3, даху ліцею, покриття шкільного подвір'я ЗОШ №12, вимощення тротуарів навколо ДНЗ №12, ремонт системи тепло- та водопостачання ДНЗ №17, 30; реконструкцію спортивної зали для скелелазіння на вул. Огієнка, 35.
Для галузі охорони здоров’я важливими є придбання медичного обладнання для надання невідкладної допомоги в перинатальний центр, міську дитячу лікарню, закупівля медикаментів, в тому числі пільгових, і перев'язувальних матеріалів, забезпечення харчування.
У сфері соціального захисту планується виділення 300 тис. грн на одноразову допомогу кам'янчанам, які опинилися у важких життєвих обставинах; капітальний ремонт житла дітям-сиротам. У сфері гуманітарної політики - більше півмільйона на поточний ремонт об'єктів музею, а також будинок культури й оглядовий майданчик у Старому місті.
Буде закладено кошти на ремонт парку Героїв Євромайдану, дахів будинків, ліфтів, тротуарів, автобусних зупинок, внутрішньодворових проїздів, доріг; будівництво громадської вбиральні в Старому місті, капітальний ремонт майданчиків для збору ТПВ, оновлення дитячих і спортивних платформ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:09
31 березня
19:01
31 березня
18:55
31 березня
18:49
31 березня
14:02
30 березня
ТОП новини
Оголошення
20:00, 23 березня
5
10:54, 19 березня
3
12:26, 26 березня
12:57, Сьогодні
16
12:42, 22 березня
82
live comments feed...
Коментарі