Модульний диван від інтернет-магазину sita.furniture, на відміну від монолітної конструкції, є комбінацією окремих частин – модулів. Вони універсальні, можуть використовуватися окремо як самостійні крісла і лежанки або об'єднуватися в композицію. Завдяки своїй оригінальності та практичності модульні меблі сьогодні неймовірно популярні. Її використовують у квартирах, будинках та офісах, переміщуючи та конструюючи модулі у потрібному для конкретного випадку порядку.
Особливості модульних диванів
- М'який конструктор. Вибираючи диван модульного типу, ви самі визначаєте його форму та «зміст». Яким він буде – прямим, кутовим, острівним чи П-подібним, розкладним чи статичним – залежить виключно від ваших бажань. І небагато від площі кімнати. При необхідності кожен елемент можна використовувати окремо. Кутовий диван легко перетворити на кілька крісел. Розставивши їх навколо низького столика, ви організуєте зону відпочинку в компанії друзів. А модулі П-подібного дивана можна розгорнути в один бік – і домашній кінотеатр готовий прийняти своїх глядачів.
- Багатофункціональність. Меблевий комплект, що складається з окремих елементів, правильніше називати системою модулів, ніж диваном. Окрім стандартних крісел та оттоманок у набір можуть входити імпровізовані тумби та столики, пуфи. У конструкції вбудовуються полиці, ящики, потайні відсіки та навіть міні-бари – все залежить лише від фантазії виробника.
- Габарити на вибір. Ще одна перевага модульного дивана – можливість варіювати габарити. Стандартні моделі зазвичай випускаються в конкретних розмірах, і замовити «індивідуальне» виконання неможливо. Меблі, що складаються з окремих елементів, дозволяють «набрати» потрібну кількість модулів, щоб заповнити вільний простір у кімнаті. Крім того, за допомогою модульного дивана легко приховати недоліки планування. У кімнаті є ніша чи випирає один із кутів? Будь-яку особливість можна обіграти, встановивши один із модулів: отоманку або великий пуф.
Різновиди модульних диванів
Конструкція модульного дивана може бути двох типів – вільна та жорстка.
Трансформований диван складається з окремих, нічим не скріплених між собою елементів. У деяких випадках виробники таки передбачають кріплення: невеликі липучки або ремені, з якими легко впорається навіть дитина. Це робиться для того, щоб модулі не роз'їжджалися під час експлуатації дивану. Форму дивана, що трансформується, можна змінювати щодня, розосереджуючи елементи по кімнаті і збираючи в єдине ціле. Якщо потрібно подовжити або змінити форму дивана, потрібно лише докупити відсутні модулі.
Секційний диван. У моделей цього виробником передбачені технологічні з'єднання між елементами. Розібрати та перекомпонувати модулі можна, проте це вимагатиме використання інструментів та деякої фізичної сили. Такі дивани – гарний вибір для тих, кому потрібні м'які меблі нестандартної форми або габаритів, а також любителів робити перестановки та змінювати інтер'єр.
Модульні дивани – сучасне рішення для вітальні. Багато моделей мають розкладні модулі, тому їх можна використовувати не лише для відпочинку, але й для сну.
Модульний диван – незамінний елемент інтер'єру сучасного будинку. Рекомендується вибирати конструкції із вбудованими ящиками, осередками для зберігання, міні-баром, та ін. «начинкою». Це допоможе обзавестися не лише красивою, а й практичною оновкою.
Дивани модульного типу є універсальними. Прекрасно підходять для стильного оформлення житлових будинків, бізнес-центрів, комерційних установ, розважальних закладів.