Єврокуб або контейнер IBC — це середньотонажна тара для зберігання рідких та насипних вантажів. Він виготовляється кубічної форми методом роздування. Єврокуб є надійним варіантом ємності, що має попит у безлічі сфер, наприклад, нафтовій та хімічній промисловості, на будівельних майданчиках та в побуті.

Окрім різних хімічних вантажів, у ньому також можна зберігати харчові товари. Однак для безпечної експлуатації контейнер мусить відповідати певним умовам. І в цій статті ми розглянемо нюанси, на які варто звернути увагу, які важливі при виборі харчового єврокуба.

w1096_fhonenf8r_a2c2195d.jpg

Переваги єврокуба

Контейнер IBC (Intermediate Bulk Container) виготовляють із міцного поліетилену низького тиску. Це дає змогу отримати міцний виріб, який стійкий до механічного та атмосферного впливу.

Основними перевагами єврокубів є:

  • Компактність. Контейнер IBC знаходиться в металевій обрешітці, яка захищає ємність від зовнішнього навантаження. Також завдяки їй тару легко штабелювати, а 2 повних або 3 порожніх тари можна укладати одна на одну. Водночас максимальна вантажність складає 1 970 кг.
  • Зручне транспортування. Єврокуби зручно не тільки штабелювати, а і транспортувати. Вони оснащені дерев’яними, металевими або пластиковими піддонами, які легко підхопити вилковою складською технікою.
  • Експлуатація в межах від -30С° до + 60С°.
  • Просте наповнення та спорожнення ємності завдяки клапану та широкій горловині.
  • Об’єм 800–1 250 л.

Також контейнер IBC можна закопати в ґрунт. Решітка тари має оцинковане покриття, яке стійке до корозії, а її корпус виготовлений зі стійкого до хімічних речовин поліетилену високої щільності (HDPE).

Загалом єврокуб використовують на будівельних майданчиках, АЗС, на великих підприємствах тощо. У побуті він стане корисним придбанням для облаштування літнього душу, транспортування води для скоту та як тару для поливу городу.

Як обрати контейнер для зберігання харчових товарів

Є 2 види єврокубів: для харчових продуктів та технічні. Перші виготовляються із поліетилену харчової категорії. Щоби правильно обрати їх, варто звернути увагу на:

  • позначку на зливному крані тари;
  • підтвердження якості європейськими сертифікатами;
  • висновок СЕС (санітарно-епідеміологічної служби України).

А щоб ємність стала корисним придбанням, звертайтесь в Sklad Service. Компанія пропонує контейнери IBC від провідних виробників. Менеджери SSK допоможуть обрати найбільш відповідний умовам експлуатації варіант та швидко доставлять його на об’єкт.