Власникам онлайн крамниць вкрай важливо залучити якомога більше відвідувачів, адже це напряму впливає на кількість продажів. Тому просування сайту інтернет-магазину входить до базових потреб розвитку віртуальних платформ. Не всі власники сайтів мають достатньо знань для виконання цих функцій, тому варто звернутися за допомогою до професійних веб студій.
Як SEO-просування інтернет-магазину сприяє його розвитку
Впровадження якісного SEO-просування інтернет-магазину може істотно сприяти збільшенню конверсії та зростанню продажів. Виконання комплексу робіт дозволяє отримати такі результатіи.
-
Покращена видимість платформи. Методи SEO-оптимізації (вмісту веб-сайту, мета-тегів, заголовків, URL-адрес тощо) допомагають магазину отримати вищий рейтинг на сторінках результатів пошукової системи.
-
Цільовий трафік. SEO дозволяє оптимізувати сайт за певними ключовими словами та фразами, пов’язаними з продуктами чи послугами. Таким чином вдасться залучити цільовий трафік до онлайн-магазину.
-
Відмінна взаємодія з користувачем. SEO-просування часто включає оптимізацію структури веб ресурсу, навігації та швидкості завантаження сторінок. Ці вдосконалення викликають довіру у відвідувачів, що важливо для зростання переходів на сторінку.
-
Місцеве націлювання на пошукову оптимізацію. Якщо у підприємця, крім інтернет-магазину, є фізична крамниця, варто використовувати методи місцевої пошукової оптимізації. Присутність термінів, наприклад «інтернет-магазин у [місто]», допоможе залучати клієнтів, які активно шукають продукти у певному регіоні.
Комплексна оптимізація сайтів належить до довгострокових стратегій збільшення конверсії торгових майданчиків. Чому послуги SEO-просування стають дедалі популярнішими, можна дізнатися у статті.
З яких етапів складається успішна SEO-оптимізація для онлайн-магазинів
Сьогодні майже половина всіх покупок здійснюється через інтернет. Не дивно, що кожен магазин прагне виділитися на фоні конкурентів, використовуючи для цього різні методи. Незалежно від типу торгових позицій, інтернет-крамницям потрібно використати схожий алгоритм SEO-просування.
1. Проведення технічного аудиту веб ресурсу. Спеціалісти перевіряють показники трафіку, якість контенту, зручність користування тощо.
2. Аналіз основних конкурентів у ніші. Таким чином можна виявити слабкі та сильні сторони магазину та визначити стратегію його покращення.
3. Створення семантичного ядра. Відповідно до тематики магазину буде підібрано список ключових слів, за якими клієнти шукають платформу в мережі.
4. Проставлення метатегів. Для відвідування магазину потрібно прописати Title і Description для всіх категорій товарів чи послуг.
5. Здійснення внутрішньої оптимізації сайту. Використання якісних та унікальних фото сприяє покращенню видимості ресурсу. Має значення пропис короткого опису зображення.
Для просування магазину слід подбати про його наповнення унікальним контентом. Тексти повинні бути інформативними, корисними для відвідувача та унікальними. Більше інформації про SEO-просування інтернет-магазину можна дізнатися у фахівців студії «Червоний Хамелеон».