Прикраси із золота та срібла завжди виглядають чудово, вони ніколи не старіють і не виходять з моди. Так як золото дуже пластичне, з нього можна зробити прикраси будь-якої форми. Золоті ювелірні вироби – це чудова інвестиція з різних причин.
Під час війни їх варто купувати вже тому, що ціна на вироби невпинно росте. Тож, один і той же виріб завтра можна придбати набагато дорожче, ніж сьогодні. Проте, варто дивитися на ювелірні прикраси не тільки з естетичної точки зору, але й як на спосіб інвестування.
Інвестиції в ювелірні вироби – як забезпечити собі майбутнє
Ювелірний виріб, наприклад золоті сережки може розглядатися також як фінансова підтримка у важкі часи. Це, безперечно, дуже вигідно. Нині настали часи збройних конфліктів, та постійної економічної кризи, тож небезпека розоритися зовсім не є вигадкою, адже ціни ростуть майже щодня.
Кожен банк має право заморозити будь-які активи. А в подібних ситуаціях такі «дрібнички» як золоті ювелірні вироби можуть бути чудовим страховим полісом. Придбавши прикраси навіть зараз, потім їх можна буде вигідно продати, або залишити в спадщину своїм нащадкам.
Ланцюжок з кулоном, або перстень, легко стане фамільною прикрасою, або ж займе місце в колекції. В будь-якому випадку, покупка ювелірних виробів – це вклад в майбутнє, своє та своїх дітей. Власник точно не залишиться в мінусі, а лише забезпечить себе гарантією того, що навіть під час війни, у нього буде певний фінансовий запас.
Як правильно вибрати прикраси з золота
Одним із основних параметрів, на які потрібно звертати увагу при купівлі золотих прикрас, є проба. Чим більша кількість каратів, тим вищий відсоток золота в ювелірних виробах. Для прикладу:
- 18-каратне золото має 0,250% домішок та 0,750% чистого золота;
- 14-каратне золото містить у собі 0,415% домішок та 0,585% чистого золота – звідси й назва 0,585 проби.
Також, варто звертати увагу й на інші, не менш важливі деталі, які в майбутньому можуть вплинути на продаж:
- покупку варто здійснювати у надійних продавців для уникнення підробок чи неякісного товару; при покупці треба перевіряти наявність бирки виробника та пробу на виробу; ломбардів ці правила, звичайно ж не стосуються, хоча й там можна знайти оригінальні прикраси;
- якщо в перстні, або іншому виробі є вставки з дорогоцінним камінням, тоді рекомендується, щоб діамант, смарагд, сапфір та інші мінерали були більшими за один карат, мали високу ступінь чистоти, насиченості кольору, та були без дефектів;
- золотий чоловічий годинник від відомих міжнародних брендів – є ще одним відмінним варіантом, адже подібний аксесуар може довго зберігатися, та бути переданим з покоління в покоління.
Під час покупки ювелірних коштовностей із золота, клієнт робить чудову інвестицію, і захищає своє майбутнє від можливих обвалів економіки, та інших непередбачених ситуацій. Прикраса стане гарантією, що на випадок дефолту, або інших проблем в країні, власник не залишиться ні з чим.