Кожен персонаж у грі, головний або другорядний, повинен мати свої історію, особливості, характер — тільки у такому випадку він матиме реалістичний вигляд. Для цього перед художником ставиться завдання з персоналізації кожного героя, наділення його індивідуальними зовнішніми рисами, одягом та іншими характеристиками. Ілюстратор посідає важливе місце в команді розробників, саме тому, у VokiGames завжди раді вітати креативних фахівців. За посиланням https://vokigames.com/ua/vakansy/ можна переглянути всі доступні вакансії. Кожен дизайнер має власний стиль і підхід до створення персонажа, але існує кілька етапів, які допомагають отримати ідеальний результат.
5 етапів народження персонажа
Першочергово необхідно зрозуміти, для чого створюється герой. Чим він буде займатися у грі, яка його роль: це головна сюжетна фігура або він буде зображений на другому плані. Визначившись з ключовою концепцією, можна переходити до наступних етапів.
Історія персонажа
Без передісторії герой буде «порожнім» — минуле, сьогодення і навіть майбутнє може вплинути на зовнішній вигляд і самобутність персонажа. Звідки він родом, які має захоплення, недоліки, особливості, риси характеру і багато іншого. Причому, це стосується не лише людей, а й решти учасників гри — тварин, птахів, інших істот.
Зовнішній вигляд
Це найвідповідальніший етап, коли робляться перші нариси. Виходячи з результатів попереднього етапу, можна вже мати уявлення про зовнішність героя. Мова йде про статуру, зріст, комплекцію, риси обличчя — важливо підкреслити його особливості, знайти родзинку, що його відрізнятиме від інших та чим він запам'ятається гравцеві.
Характер
Цей етап тісно пов'язаний з попереднім, через те, що характер безпосередньо відбивається на зовнішніх даних. Якщо це похмурий грізний герой — у нього будуть зведені брови та зла усмішка замість посмішки. А ось добродушна чуйна людина матиме інший вигляд, часто таких персонажів зображують із широкою посмішкою, рум'янцем, веснянками. Інтелектуал може носити окуляри, а недотепа — скуйовджену зачіску.
Відмінні риси
Після візуалізації зовнішнього вигляду і визначення характеру, можна додати якусь особливість, що стане родзинкою героя, вирізнить його з сірої маси, запам'ятається і дозволить доповнити персонажа індивідуальністю.
Емоції, рухи, поведінка
Персонаж мобільної гри не статичний, тому йому потрібно висловлювати емоції: радість, здивування, жах, злість, страх тощо (залежно від сюжету). Художник промальовує всі ці прояви емоцій, а також продумує рухи в тій чи іншій ситуації. Це може бути проста хода, біг або подолання перешкод.
Перш ніж користувач зустрінеться з персонажем у грі, проводиться кропітка робота фахівців, що зробить його таким, як було задумано — відповідним сюжету й тематиці гри.