Каналізація - важлива інженерна мережа в будинку, її цінність по-справжньому ми усвідомлюємо, коли в роботі починаються збої. Привести до засмічення можуть відходи. Надлишки жиру, крихти, залишки їжі - все це прилипає до стінок, засмічуючи комунікації. Таке сміття зазвичай потрапляє з зони кухні. Злив унітазу забивають гігієнічними засобами, які потрібно утилізувати у відро для сміття. Також сюди можуть потрапити ганчірки, мочалки, шкребки, столові прибори. Все це серйозно забиває стік. Справитися самостійно з проблемою не вийде - треба шукати фахівців.
Куди звернутися?
Переходьте на сайт https://mtsewer.com.ua/uk/lvov/, якщо потрібне прочищення каналізації у Львові. "МонтажТехСервіс" впоратися з завданнями будь-якої складності. До переваг компанії відносять:
- широкий спектр послуг;
- адекватні тарифи;
- оперативне реагування на виклик;
- зручний графік роботи - доступні послуги цілодобово та без вихідних;
- надійність - оплата здійснюється після проведення роботи;
У компанії є власна аварійна служба, яка оперативно прибуде на місце для вирішення проблеми. На всі роботи "МонтажТехСервіс" дає гарантії. Звернутися сюди можуть як приватні особи (власники будинків та квартир), так і комерційні організації. Отримати консультацію можна за телефоном або на сайті "МонтажТехСервіс".
Причини частих засмічень
Не тільки відходи можуть бути причиною утворення пробки. Засмічення також виникають внаслідок неправильного монтажу елементів каналізаційної системи. До найбільш поширених помилок відносяться:
- невірний кут розташування труб;
- неправильно підібраний діаметр труб - вони занадто вузькі.
Проблема може критися в матеріалі - якщо він неякісний, то також виникає ризик накопичення на внутрішніх стінках відкладень, що призводить до серйозних засмічень комунікацій.
Профілактика засорення
Фахівці здатні впоратися з проблемою будь-якої складності. Проте краще не допускати утворення серйозної пробки в каналізації. Допомагає знизити частоту засмічень профілактична прочищення. Наприклад, заливайте періодично в труби гарячу воду - досить робити це 1-2 хвилини. За цей час рідина встигне розчинити жирові відкладення та пропускна можливість мереж зросте.
Бажано використовувати спеціальні засоби для боротьби з засміченням - робити це можна 1-2 рази на місяць. Це також дозволить розчинити відкладення на внутрішній поверхні труб.
Не забувайте періодично чистити сифон, його відстійний резервуар - тут накопичуються відходи.
Корисна профілактика - використання при митті жирного посуду ефективних кошти з високими розчиняються властивостями. Це попередить накопичення жирових відкладень усередині комунікацій.