Ви провели низку певних заходів, вивели сайт у ТОП, здається можна перепочити. Проте, зміни в інтернет-просторі настільки швидкі, що можна не помітити зміни пошукових алгоритмів, проігнорувати СЕО-прорив у конкурентів, а відтак, втратити час і високий рейтинг у Google.

SEO – динаміка, інертність, результативність  

Контекстна реклама PPS, налаштована за допомоги Google Ads, приводить на сайт відвідувачів протягом першого-другого дня. SEO працює інакше – спочатку нарощується контент, ресурс просувається, пошукові роботи підвищують його у видачі. Сайт починає поступово рухатися, ніби потужний потяг, зупинити який неможливо. Інерція професійного СЕО настільки висока, що можна припинити інвестувати у нього, й продовжувати отримувати гарний трафік і продажі ще тривалий час.

Що робити для збереження високих позицій у Google?

Проте з часом, пошукові роботи обов’язково відмітять відсутність роботи над СЕО і відреагують пониженням рейтингу сайту. Ось чому необхідно систематично оновлювати цільові запити, розширювати семантику й продовжувати СЕО розкрутку

  • Оновлюйте контент – нові матеріали на сайті з правильними ключовими запитами, актуальною семантикою збирають тематичний трафік і є хорошим сигналом для пошукових систем.

  • Відстежуйте інформативність і функціональність сайтів конкурентів, щоб не поступитися їм високим місцем у ТОП.

  • Вчасно адаптуйтеся до зміни алгоритмів Гугл та інших пошукових платформ.

  • Систематично аналізуйте технічний стан веб-сайту й видаляйте помилки, непрацюючі внутрішні посилання, адаптуйте ресурс до нових вимог, прискорюйте швидкість завантаження.

Бюджет грамотного SEO просування – дізнайтеся про вартість

Стратегії СЕО варто визначати на старті. Це майже як з новобудовою. Бригада вправних майстрів, сучасні технології та матеріали – і ваш будинок буде зведено у найкоротшій час. За обмеженого бюджету будівництво перетвориться в обтяжливий довгобуд. 

Копірайт та лінкбілдинг – основні чинники, від яких залежить бюджет СЕО. Якщо ви з конкурентами стартуєте з однакових умов, то у виграші опиниться, звісно, той ресурс, на якому з’являються 2-3 нові статті щомісяця й 15-20 зовнішніх посилань, а не 1-2 статті та декілька посилань. Звичайно, власники інтернет-проектів бажають спочатку переконатися у результаті, проте у будь-якій справі успіху досягти можна лише постійною роботою. 

До того ж, на перших сходинках ТОП-10 завжди хтось присутній – і якщо це не ви, то неодмінно ваші конкуренти. Більш докладно прочитати, з чого складається вартість просування, можна прочитати у статті SEO Creative «Чому ціна SEO оптимізації та просування сайту висока?»