Налаштування кавомолки визначають ступінь помелу кави, від дрібного до крупного помелу. Ступінь помелу кави, своєю чергою, безпосередньо впливає на час проходження води через каву, тобто на час екстракції. Що слід знати:
- Якщо кава грубого помелу, вода буде текти швидше, ніж з кави дрібного помелу;
- Довший час екстракції дозволяє отримати більше ароматів;
- Якщо кава недостатньо міцна, ви можете змінити налаштування кавомолки на більш тонкий помел, тим самим збільшивши час екстракції.
Види кавомолок
У кавоварках під тиском з вбудованою кавомолкою ми можемо зустріти два методу подрібнення зерен: ударний і задирок. Перший типовий для старих пристроїв. Його механізм складається з лез, які розрізають кави. Чим дрібніше зерна ми хочемо отримати, тим довше нам доведеться чекати. Під час роботи кавомолка нагрівається, що негативно позначається на смакових якостях кави. Вона стає більш гіркою, що зазвичай називають вигоранням.
Через недоліки ударної системи, подрібнювачі, які працюють як млини для подрібнення зерна, набули популярності. Вони складаються з обертових роликів, завдяки яким кава подрібнюється. Товщина шліфування залежить від того, наскільки далеко один від одного знаходяться задирки. Такий механізм не нагрівається і працює набагато швидше.
Кавомашина з кавомолкою і регулюванням помелу кави - ви відчуєте різницю
Експерти та гурмани стверджують, що різні сорти кавових зерен вимагають регулювання ступеня помелу. Вони розрізняються місцем вирощування і ступенем вигоряння, тому також потребують різної обробки, щоб показати всю палітру смаків і ароматів. Тому такою важливою функцією кавомолки є можливість регулювання ступеня помелу кави. При правильному подрібненні еспресо виходить з густою піною. Саме тому кавомашини DeLonghi оснащені 13-ступінчастою мікрометричним регулюванням, що дозволяє подрібнювати від 130 до 680 мкм. При заварюванні найкраще зробити кілька пробних відварів і вибрати найбільш відповідні нам параметри.
Кавомашини з кавомолкою De'Longhi - рейтинг моделей
Яку модель кавомашини вибрати? Ось список моделей, які задовольнять потреби як вимогливих цінителів еспресо, так і гурманів молочного кави:
- Краще співвідношення ціни і якості. Magnifica S ECAM 22.110.B / SB. Якщо у нас обмежений бюджет, ми все одно можемо розраховувати на якісну кавоварку з вбудованою кавомолкою та достатньою кількістю функцій для створення ідеального еспресо і молочної піни. За допомогою зручної ручки ви можете за кілька секунд вибрати кількість кави та води, а також смакові якості продуктів. Машина також обладнана системою капучино з насадкою для збивання молока. Завдяки великому діаметру насадка дуже гігієнічна, а залишки молока можна видалити під проточною водою або в посудомийній машині;
- Еспресо-машина з кавомолкою для чорної кави Dinamica ECAM 350.15.B. Людям, яких не хвилює велике меню кави з молоком, тому що вони вважають за краще щодня насолоджуватися класичним еспресо або чорною кавою, слід вибрати кавоварку, призначену для цього типу напоїв. Функції цієї машини були розширені шляхом можливості приготування довгої кави. Приготування в американському стилі: повільно і при більш низькому тиску. Однією кнопки досить, щоб насолодитися подвійним еспресо. Коли нам хочеться попити каву з молоком, ми можемо використовувати насадку для спінювання з поліпшеною трубкою. Щоб зробити роботу ще більш інтуїтивно зрозумілою, кавоварка оснащена сенсорною панеллю з кнопками Easy Touch з підсвічуванням;
- Більший вибір напоїв - Primadonna Class ECAM 550.75.MS. Ця машина приготує для нас 13 видів напоїв: від ідеального еспресо до кави з молоком і навіть чаю. Автоматична система спінювання з термальним графином подбає про молочні напої, а система з двох термоблоків забезпечить ідеальну температуру як для смачного еспресо, так і для чаю. Ми також можемо створювати та зберігати наші власні рецепти в 6 профілях користувачів. Всі параметри можна зручно налаштувати за допомогою програми Coffee Link або за допомогою чіткої кольорової панелі управління, розташованої на 3,5-дюймовому TFT-дисплеї.