Імплантація зубів сьогодні - одна з найбільш затребуваних процедур в стоматології. Все більше пацієнтів і лікарів вибирають саме цей метод відновлення втрачених зубів.
Якщо вас цікавить імплантація зубів у львові, то по-перше вам потрібно записатися на консультацію до хірурга-імплантолога. Для неї потрібен панорамний знімок зубів - ортопантомограмма.
На консультації лікар проводить огляд, вивчає стан кісткової тканини, враховує показання і протипоказання, оцінює можливість проведення імплантації. Якщо імплантація в принципі можлива, пацієнта направляють на комп'ютерну томографію.
Підготовка до імплантації зубів
Комп'ютерна томографія - обов'язкове дослідження, необхідне перед імплантацією зубів. На об'ємних зображеннях області передбачуваної операції лікар бачить де саме і як розташовані анатомічні утворення, наприклад, канал вихід нерва, судини, яку структуру і щільність має кістка, а також точні розміри (до долі міліметра) того простору, куди буде встановлений імплант.
Залежно від товщини кістки имплантолог буде вибирати розмір і конфігурацію імпланта. Також на комп'ютерній томограмі лікар побачить, якщо товщина кістки недостатня для установки імпланта і необхідне нарощування кісткової тканини шляхом відкритого або закритого синус-ліфтингу.
Також при підготовці до імплантації зубів лікар може призначити додаткові дослідження або аналізи. Їх набір буде залежати в першу чергу від анамнезу (тих хвороб, які є у пацієнта).
Підготовка до імплантації зубів часто включає спільний огляд хірурга-імплантолога і стоматолога-ортопеда, який в подальшому буде встановлювати коронки на імпланти. Лікарі заздалегідь планують, яка саме ортопедична конструкція буде краще працювати в кожній конкретній ситуації.
Що потрібно знати про імплантацію?
Більшість пацієнтів цікавляться назвою системи імплантів, країною виробником, і, звичайно ж вартістю установки. Однак, це не єдине, що варто вивчити при підготовці до імплантації зубів.
Імплантація - як і будь-який медичне втручання, проходить легше і успішніше на тлі повного здоров'я. Це означає, що навіть якщо ви вже запланували дату імплантації, але відчули себе погано напередодні (наприклад, з'явився нежить, дере в горлі, турбує закладеність носа) - все це привід відкласти імплантацію на тиждень, а може і на два.
Краще дочекатися повного одужання і тільки після цього знову призначити день імплантації. Здоровому організму набагато легше переносити будь-яку процедуру.