Останнім часом стало популярним купувати меблі на замовлення https://www.mik-mebli.ua/dir/other/mebli_na_zamovlennya.html. Адже таке рішення допомагає правильно підібрати предмети інтер'єру за кольором і розміром. Але не тільки красиву хочеться придбати меблі, а ще й високої якості. Адже купується вона не на рік, тому важливо не тільки зробити правильно замовлення за своїми розмірами, але ще і дізнатися, з чого буде виготовлена ​​меблі і про інші важливі моменти.

Важливі моменти правильного вибору

Уважно огляньте сподобався вам зразок меблів і зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Краї всіх меблевих деталей повинні бути обклеєні кромки - це істотно покращує зовнішній вигляд, але головне кромка блокує випаровування формальдегіду з ДСП протягом усього періоду експлуатації меблів.

  2. Грані між поверхнею деталей і кромкою повинні бути ретельно оброблені - не повинно бути «білястого» і «хвилі» від обробки. Відсутність цих дефектів говорить про те, що застосовувалося якісне обладнання, в іншому випадку керамічний матеріал швидко відшарується.

  3. На боковинах шаф, стільниці не повинно бути видно кріпильних деталей - гвинти, які повсюдно застосовують кустарні виробники, тому що це дешевше і не вимагає спеціального присадочного устаткування.

  4. Всі «контактні» деталі (стільниці, фасади з ЛДСП) повинні бути обклеєні сучасним пластиковим матеріалом кромки ПВХ або краще АБС товщиною 1-2 мм. Якщо на таких деталях приклеєний пластиковий кант, сильно виступає над поверхнею деталі - це говорить про те, що меблі зроблені в кустарних умовах і не прослужить потрібний вам час.

  5. Стільниці і топи повинні бути виконані з потовщеною плити від 22 мм і більше. Якщо всюди застосовується плита товщиною 16 мм - це, швидше за все меблі кустарного виробництва, тому що ремісниче обладнання, що застосовується такими «виробниками» ускладнює обробку потовщеною плити.

  6. Ніколи не купуйте меблі, яку виробник поставляє в магазин в зібраному вигляд - через 1-2 тижні вона «попливе» - втратить форму і перекоситься. Це відбувається через низьку якість присадки, складання виконують «фахівці» по двоє - троє за допомогою молотків і такий-то матері. В результаті утворюються напруги в вузлах кріплення, що згодом викличе деформацію всього виробу. Самостійно ви таку «меблі» швидше за все, зібрати просто не зможете.

  7. Ручки на фасадах і петлі повинні бути тільки металевими з гальванічним покриттям - пластик тут не допустимо, його використовують лише в дешевій і неякісних меблів.

  8. Зверніть увагу на кількість петель на дверях шаф - на 1 дверцятах їх повинно бути не менше двох штук.

  9. Задні стінки шаф повинні бути облицьовані і мати підсилювачі - не менше 2-х, що забезпечує жорсткість вироби. Якщо на задніх стінках використовується тільки ДВП - знайте, на вас економлять по всіх позиціях.

  10. Ящики, товщиною не менше 60 см. Повинні мати відразу під денцем спеціальні підсилювачі з ЛДСП від прогину. Якщо цього немає - при завантаженні ящика дно буде прогинатися.