Карта перенаправлень – це довідник, в якому вміщена корисна інформація для людей, які потребують інформаційної підтримки чи соціального супроводу. Довідник містить в собі номери телефонів державних та недержавних установ Хмельницької області, кожні три місяці фахівці і фахівчині Центру соціального супроводу оновлюватимуть інформацію у карті перенаправлень. Зокрема, це стосуватиметься номерів телефонів, адрес та графіків роботи.
Користуватись картою перенаправлень можуть всі охочі, вона знаходиться у вільному доступі за посиланням: Карта перенаправлення Хмельницької області.
В карті перенаправлень є всеукраїнські телефони "гарячих ліній", телефони безкоштовної психологічної та безоплатної правової допомог, закладів медецини, центрів надання адміністративних послуг, центрів зайнятості та інших державних та недержавних установ, які надають соціальні послуги населенню.
Робота Центру соціального супроводу на Хмельниччині здійснюється Благодійним фондом "Посмішка ЮА" за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children.
Фахівці Центру соціального супроводу працюють у Хмельницькій області, здійснюючи виїзди у різні населені пункти. Наша головна мета - забезпечення індивідуальної, скоординованої, цілісної, багатогалузевої підтримки для вирішення складних і часто взаємопов’язаних проблем захисту дітей. Завдяки соціальним працівникам центру соціального супроводу діти матимуть кращий доступ до якісних послуг.
Соціальний супровід застосовується для захисту дітей, які мають ризики будь-якого виду насильства, потребують розширення прав і можливостей дітей, забезпечення емоційної підтримки, забезпечення конфіденційності, протидії гендерному насильству, індивідуального супроводу та перенаправлення.
Гаряча лінія для звернень: 050 435 94 38 (вайбер, телеграм).
Проєкт реалізується Благодійним фондом "Посмішка ЮА" за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children та фінансування донора DEC (Комітет з надзвичайних ситуацій) у рамках проєкту "Запровадження заходів готовності до надзвичайних ситуацій для зміцнення спроможності персоналу та розвитку спроможності громади у вирішенні ризиків захисту дітей, які постраждали від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні".
Читайте також: "У межах Хмельницької області активно працювала ППО".