На Дунаєвеччині водій намагався підкупити поліціянтів

Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Патрульні зупинили 44-річного водія за порушення правил дорожнього руху та виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Під час оформлення адмінматеріалів чоловік спробував дати поліціянтам 300 доларів, щоб уникнути відповідальності.

Подія сталась сьогодні, 14 лютого, близько 7:50 години в смт Дунаївці. 44-річний місцевий житель звернувся до поліції з приводу крадіжки автомобіля "ZAZ Forza". Прибувши на виклик, правоохоронці побачили, що заявник був напідпитку. Як виявилось, напередодні він розпивав алкоголь та залишив свій автомобіль недалеко від дому, а зранку не міг згадати, де саме, інформує сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Поліціянти розшукали автомобіль та оформили стосовно чоловіка адміністративні матеріали за завідомо неправдивий виклик, після чого порушник пішов додому.

Через деякий час патрульні помітили той самий автомобіль, який рухався по одній з вулиць з порушенням правил дорожнього руху. Поліянти зупинили автівку й побачили за кермом його власника - того самого заявника.

Водій був з явними ознаками алкогольного сп’яніння, тож правоохоронці запропонували йому пройти освідування. Прилад «Драгер» показав , що доза алкоголю у крові водія становить 1,31 проміле, що у шість з половиною разів перевищує допустиму норму.

Під час оформлення протоколу за нетверезе водіння порушник вирішив уникнути відповідальності та поклав до службового автомобіля 300 доларів США. Патрульні одразу ж викликали слідчо-оперативну групу для документування злочину.

Стосовно водія поліціянти склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при зміні напрямку руху), ч. 1 ст. 130 (Керування автомобілем в стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення та відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає альтернативні види покарання, найсуворіше з яких - позбавлення волі строком до чотирьох років.

Читайте також: "Масштабна повітряна атака України: на Хмельниччині працювало ППО".

13:03, 19 листопада