Потерпілі втратили майже 90 тисяч гривень. Наразі поліцейські зʼясовують усі обставини подій.
Представившись працівником банку, зловмисник ошукав 73-річну камʼянчанку на суму майже 50 тисяч гривень. Шахрай запропонував літній жінці покращити користування банківським рахунком та випитав у неї персональні дані. Як тільки псевдобанкір отримав інформацію, одразу ж заволодів грошима потерпілої.
Ще один житель Камʼянця-Подільського втратив кошти, довірившись онлайн-роботодавцю. В одному з месенджерів шахрай пропонував потерпілому легкий заробіток. Натомість заявник мав перерахувати свої гроші на вказаний "роботодавцем" рахунок, після чого гроші з додатковими відсотками повернуться власнику. Потерпілий надіслав більше 2 тисяч гривень, проте нічого назад не отримав.
26-річна жителька Чемеровеччини на одному із сайтів знайшла оголошення про вигідне інвестування грошей. Жінка перейшла за посиланням і їй одразу написав автор публікації. Невідомий переконав заявницю надати пароль від інтернет-банкінгу, після чого заволодів її коштами у сумі майже 35 тисяч гривень.
По цьому факту слідчі Камʼянець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України.
Наразі поліцейські зʼясовують всі обставини подій та закликають - не повідомляйте банківські дані невідомим особам. Не переходьте за сумнівними посиланнями і не перераховуйте свої гроші на невідомі рахунки. Шахраї ладні на все, аби якомога ближче дістатися вашого гаманця. Бережіть себе та свої кошти.
Читайте також: "У Кам’янці запровадили адресну грошову допомогу військовим".