На Хмельниччині безробітні можуть перекваліфікуватися у аграріїв

Фото: мережа Інтернет

Підприємства сільськогосподарського напрямку продовжують свою роботу попри воєнний стан. Тому потреба у висококваліфікованих працівниках, які знаються на сільському господарстві є постійною.

Хмельницька обласна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, зокрема, і для галузі сільського господарства.

Загалом в Україні функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які приймають слухачів з усіх регіонів. Так, на замовлення роботодавців безробітні можуть здобути професії:

  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії "А1" (або підвищити кваліфікацію за категоріями "А2", "В1", "В2", "В2", "С", "D1", "Е1", "Е2", "G1", "G2", "H№),
  • водій автотранспортних засобів категорії "С" (або підвищити кваліфікацію за категоріями "С1", "С1Е", "СЕ"),
  • слюсар-ремонтник, фермер,
  • робітник фермерського господарства та інші.

Перед початком весняно-польових робіт курси цільового призначення дуже актуальні для сільськогосподарської галузі. У наших центрах професійно-технічної освіти можна опанувати понад сотню професій, або пройти короткострокові курси (підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення), – зазначили в обласній службі зайнятості.

Додали, що тематика курсів та ïx обсяг може коригуватися залежно від рівня знань здобувачів освіти та потреб роботодавців. З графіком формування навчальних груп на березень можна ознайомитись за посиланням.

Теоретичне навчання слухачів відбувається за очною та дистанційною формами. Виробниче навчання переважно проводиться в спеціалізованих майстернях та за необхідності професійно-практична підготовка відбувається в умовах виробництва.

Після повного завершення навчання слухачі, які здобувають професійну освіту, отримують свідоцтво державного зразка, а слухачі курсів цільового призначення – посвідчення. Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавців, тому усі слухачі після його завершення будуть успішно працевлаштовані, – підсумували в Хмельницькій обласна служба зайнятості .

Довідки за телефонами: (0382) 72-06-68, (096) 045-60-10, (093) 027-05-11.

Читайте також:"Громада з Кам’янеччини підписала протокол наміру про співпрацю з польською гміною".

13:03, 19 листопада