Відповідно до п. 7 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міський голова Михайло Посітко оприлюднив звіт про роботу виконавчих органів Кам'янець-Подільської міської ради за 2021 рік.
У соєму звернені Михайло Володимирович зазначив:
"Насамперед хочу подякувати всім платникам податків, працівникам міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій, органам державної влади, голові Хмельницької ОДА Гамалію Сергію, народному депутату України Ігорю Марчуку, депутатам міської ради, відповідальному бізнесу та усій громаді за те, що впродовж 2021-го року спільними діями нам вдалось забезпечити на гідному рівні життєдіяльність громади, реалізувати гарні проєкти – великі і малі. У кожній галузі нам є чим пишатись, як і до чого "рости". Рік був нелегким: і політично, і економічно, але:
- Громада завдяки програмі Президента України "Велике будівництво", місцевому бюджету вже має реконструйований центральний міський стадіон (а це понад 30 мільйонів гривень). Будемо працювати над розвитком цього проєкту.
- Ми перемогли в конкурсі проєктів "Мери за економічне зростання" і отримали від Єврокомісії значну інвестицію розміром 1 мільйон євро на створення сучасного Центру розвитку бізнесу, креативних індустрій. Це також дозволить реставрувати приміщення колишньої друкарні в Старому місті.
- Завдяки співфінансуванню з міського бюджету та залученим депутатом Ігорем Марчуком коштам з державного бюджету (Фонд соціально-економічного розвитку окремих територій) здійснено капітальний ремонт дороги від вул. Князів Коріатовичів до вул. Вокзальна.
- Дійшли до Верховного Суду України у відстоюванні права громади на розпорядження комунальним майном. Довели, що приміщення водолікарні було зруйновано незаконно. І хоч це нам коштувало рік судової боротьби, але правду повернули до Кам'янця!
Ми разом з вами здійснили багато проєктів благоустрою, котрі покращили комфорт наших дворів, тротуарів. Попереду – ще більше! Впродовж року протистояли і ліквідовували наслідки буревіїв та негод. Дбали про чистоту в громаді. Волонтерили, займались благодійництвом. Пережили важкий рік у червоній зоні: протистояли вірусу, розгортали додаткові ліжка, дбали про спецперевезення та вперше виділили кошти на забезпечення доступності маломобільним категоріям. Завдяки коштам з державного бюджету завершили капітальний ремонт та оснащення приймального відділення, розпочали роботу з відновлення та влаштування амбулаторій. Змогли забезпечити всі виплати і премії освітянам, оплату енергоносіїв у школах, садочках. Робили ремонти в садочках школах, дбали про забезпечення комп’ютерною технікою, ноутбуками, планшетами, телевізорами та іншим обладнанням освітніх закладів.
Оновили кілька харчоблоків. Розробили низку ПКД на ремонт спортмайданчиків. Вперше змогли забезпечити пільгу на харчування для діток, батьки яких мають статус учасників бойових дій. Всі пільгові категорії отримали новорічно-різдвяні подарунки. Преміювали обдарованих і талановитих дітей. Опікувались сиротами і дітками, що проживають у складних сімейних умовах. Вперше провели відкриті і чесні конкурси на посади директорів шкіл. Зміни там вже відчутні. Подбали про неповнолітніх дітей, батьки яких загинули під час російсько-української війни, виплатили кожному по 25 тис. грн. Збільшили матеріальну допомогу потребуючим від 1 до 5 тис. грн (з 300 гривень). Цьогоріч завдяки державним субвенціям: 10 дітей сиріт отримали кошти на житло, придбано житло для 3-х воїнів з інвалідністю, матері загиблого Героя. Оновили підходи діяльності в центрі для літніх людей "Турбота" (ремонти, харчування, дозвілля). Дбали про забезпечення пільг, проїзд в комунальних автобусах. Пропонували оновлення комунального автотранспорту. Мали можливість купити нові автобуси, спецтехніку, але, на жаль, на такі проєкти не отримали підтримку всього депутатського корпусу.
Спорт, культура, туризм – все робили для того, щоб поряд з важкою працею простих людей був і відпочинок. Підтримували громадські ідеї та залучали інститути громадянського суспільства до питань життєдіяльності громади. Виконали проєкти «Громадського бюджету» і визначили переможців на 2022 рік. Почали працювати, щоб в місті діяв притулок для тварин.
Гарно закінчили фінансовий рік з перевиконанням бюджету та можливістю перерозподілити понад 40 мільйонів перехідних залишків. Це – можливість інвестувати в розвиток. Але рішення за депутатами.
Однак, єдине чого нам бракує, – єдності і розуміння в сесійній залі, що усі, як один, маємо працювати заради людей, заради розвитку нашої громади. Тому ще раз дякую усім, хто працює!".
Ознайомитись з повним звітом структурних підрозділів Кам'янець-Поділььскої міської ради за 2021 рік можна за покликанням - https://onedrive.live.com/
Читайте також:"Тарифи на платні медичні послуги в Кам'янці-Подільському зросли".