Днями стартував поточний середній ремонт автошляху територіального значення Т-23-17 Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця на ділянці км 4+550 – км 31+600.
На замовлення САД у Хмельницькій області тут працює підрядник АТ "URD" Українські дороги" (ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56").
Наразі, на ділянці від с. Слобідка Кульчієвецька в напрямку до с. Суржинці (км 5+000 – км 9+000) виконуються роботи з:
- копання та вибирання пучин з подальшим засипанням щебеню фр.40×70 в комплексі з дренажними прорізами з подальшою їх засипкою щебенево-піщаною сумішшю;
- вспушування(фрезерування) а/б покриття під регенерацію.
- вирізання порослі.
Що у планах?
- Влаштування нового конструктиву дорожнього одягу, загальною товщиною не менше 0,84 м.
- Відновити штучні споруди (водопропускні труби, мости) на ділянці ремонту.
- Посилення основи на віражах.
- Влаштування покриття на пересіченнях та примиканнях.
- Влаштування нових автопавільйонів, посадкових майданчиків.
- Встановлення нових дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.
Довідково: Т-23-17 - автомобільний шлях територіального значення в межах Хмельницької області, який був побудований ще у 1938 році, проходить територією Хмельницької області від м. Кам'янець-Подільський до смт. Стара Ушиця. Загальна довжина становить 45,6 км.
Автомобільна дорога загального користування прямує від м. Кам’янець-Подільський на південний схід Хмельниччини, вздовж населених пунктів: Мукша-Китайгородська, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Вихватнівці, Крушаніка, Грушка.