На Кам'янеччині відрекомендували нових керівників підрозділів поліції

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції

Тимчасово виконувати обов'язки начальника Відділу поліцейської діяльності №1 (Чемерівці) буде капітан поліції Вадим Печенога, який до цього був начальником поліції Новоушиччини.

Натомість у Секторі поліцейської діяльності №1 Відділення поліції №2 (Нова Ушиця) тимчасово виконувати обов'язки начальника буде капітан поліції Олександр Лавренчук, який працював в УПД ГУНП в Хмельницькій області, зазначає пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Обидва керівники пройшли шлях від рядових правоохоронців та мають великий практичний досвід роботи на різних посадах в поліції. З сьогоднішнього дня вони вже працюють на своїх територіях обслуговування та обіцяють не підвести ввірений їм особовий склад та громаду.

На Кам'янеччині відрекомендували нових керівників підрозділів поліції

Читайте також: "По вулиці Огієнка в тепломпережевий люк впав собака".