Несвоєчасне подання декларації має свої наслідки. Боротьба із корупцією в Україні є пріоритетним завданням політики держави.
Органи прокуратури, відповідно до ст. 1 Закону України "Про запобігання корупції" від 14.10.14 р. №1700-VII (далі – Закону) являються спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції поряд з Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро України, Національним агентством з питань запобігання корупції, інформує Кам’янець-Подільська місцева прокуратура.
Відповідно до статті 45 Закону, державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.
Однак, продовжують мати місце факти нехтування вищезазначеними нормами.
Так, за принципової позиції працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури (по обслуговуванню Кам’янець-Подільського району) упродовж 2020 року забезпечено участь у розгляді судом 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, складеними управлінням стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, за результатами розгляду яких, 8 депутатів сільських рад Кам’янець-Подільського району визнано винуватими у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.172-6 КУпАП.
Таким чином, щоб не отримати "почесне" місце в списку "реєстру корупціонерів", нагадуємо, з 1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.
Щорічна декларація:
- термін подання – до 00 год. 00 хв. 1 квітня 2021 року;
- подається за період з 1 січня 2020 по 31 грудня 2020 року;
- відомості станом на 31 грудня 2020 року.
Читайте також:"Газ для жителів Кам'янця-Подільського та району подешевшав".