Недобросовісного землекористувача зобов’язано сплатити на користь міської ради безпідставно збережені кошти орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності.
Встановлено, що з 2008 року товариству на праві власності належить комплекс нерухомого майна, розташований у м. Кам’янці-Подільському. Повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під нерухомістю, правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 0,7 га, так і не оформлені.
У зв’язку із цим, ділянка використовується суб’єктом господарювання безоплатно, бюджет територіальної громади недоотримує значні кошти, що і стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар, відповідно до рішення суду з відповідача на користь Кам’янець-Подільської міської ради підлягає стягненню понад 600 тис. грн.
Читайте також: "Італієць холоднокровно вбив молотком свою дружину-кам’янчанку".