У Кам’янці-Подільському зареєстровано 22 особи (2 одужало) хворих на COVID-19, в районі - 28 (3 одужало, 1 летальний), а в області – 280 осіб.
Кам'янець-Подільський район
Станом на 12:00 20 травня, в Кам'янець-Подільському районі виявлено 28 випадків захворювання на COVID-19, з них 1 випадок офіційно зареєстрований по Чернівецькій області. За минулу добу зафіксовано ще 1 підозру на COVID-19, повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської РДА.
За час поширення коронавірусної інфекції на території району зафіксовано 1 летальний випадок. Наразі вже 3 інфікованих одужали, а тому числі й жінка, яка проживає в Кам’янець-Подільському районі, але офіційно стояла на обліку в Чернівецькій області.
Що стосується захворюваності на пневмонію та ГРВІ, то за минулу добу до центральної районної лікарні надійшов 1 пацієнт із діагнозом "Пневмонія" та 1 — із діагнозом "Гостра респіраторна вірусна інфекція". На стаціонарному лікуванні в ЦРЛ нині перебуває 4 особи, хворих на пневмонію, та 1 особа, хвора на ГРВІ.
Місто Кам'янець-Подільський
Станом на ранок 20 травня міський голова Михайло Сімашкевич інформує на власній Фейсбук-сторінці:
Вчора стало відомо про два нових випадки інфікування коронавірусною інфекцією.
Також в мережі Інтернет все більше інформацію про забруднення довкілля засобами захисту: масками, рукавичками. Міський голова поінформував населення, щодо даного питання:
Також, 22 травня, запланована позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради. На розгляд депутатам будуть винесені питання щодо доплат медикам та виділення коштів для боротьби з COVID-19.
Нагадаємо, що раніше повідомлялось про про те, що близько 130-ти медичних працівники повинні отримати доплати.
У коментарі "3849.com.ua" начальник управління охорони здоров'я Кам'янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк розповів про ситуацію у перинатальному центрі.
Захворіла молодша медична сестра, яка з Кадиївців, але враховуючи, що працює у перинатальнму центрі звідси і такий резонанас. Виправданий резонс, адже це такий режимний об'єкт як перинатальний центр. Всі режимні речі виконувались, і, я сам особисто перевіряв, ми зовні боялись занесення, а тут вийшло із середини. Моя радикальна була позиція закрити на 2-3 дні обстежити всіх 100% і запускати поступово. Але, на жаль, технічно виконати це не можливо, з областю перемовини провели, що це не реально обстежити таку кількість людей за короткий проміжок часу, мається на увазі персонал та пацієнтів. Тому пішли фрагментарно, тобто відділення паталогії вагітних воно на ізоляції там навіть медики залишились, які там будуть до того часу доки не буде результатів. На цей час їм надаватимуть допомогу.
В пріорітеті дослідження матеріалів людей, які перебували на зміні з інфікованою та мал безпочередній контакт.
Також, зроблено максимально, щоб розвести потоки людей різних відділень, площа закладу це дозволяє зробити. Юрій Васильович дав пояснення, щодо прийому вагітних: