Команда ЗОШ №10 представляла область у освітньому проекті «Zero Waste School»

18 лютого 2018 року в Україні стартував проект "Zero Waste School", започаткований Асоціацією міст України, який щорічно організовується Фондом Кличка у співпраці із "Coca-Cola Foundation" та компанією "Coca-Cola".

Долучитись до проекту була нагода у більш як 200 дітей, активних представників шкільного самоврядування шкіл нашої країни, яким небайдужі соціальні, економічні та політичні проблеми, кому необхідні знання для впровадження змін і розвитку громад.

Команда «СЛІД» ЗОШ № 10 у складі заступника директора з виховної роботи Шупарської Алли Михайлівни, учнів 9-10-х класів Сварника Дмитра, Лівіцького Олександра, Нашемпи Єлизавети та Потапової Інни перемогла у відборі на освітній проект Zero Waste School, повідомляють на сайті Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

З 16 по 18 квітня 2018 року команда ЗОШ № 10, яка представляла не лише своє місто, а й область, гідно презентувала себе під час проходження інтенсивної освітньої програми у м. Київ. У ході навчання учасники проекту вчились взаємодіяти у команді; вести перемовини та домовлятися, опановували шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій; пройшли практичні навчання із управління проектами, складаючи план реалізації власного проекту та навчаючись прогнозувати ризики у комунікації зі стейкхолдерами та ЗМІ; дізнались про можливості залучення фінансування для розвитку своєї школи та громади вцілому.

Учасники проекту мали гарну нагоду познайомитись з відомими громадськими активістами та лідерами у сфері екології, а саме: директором "Klichko Foundation" Носенко Аліною, директором зі зв’язків із громадськістю компанії «Кока-Кола Україна» Жулинською Олесею, співзасновницею проекту "MakeMeBetter" і програми "EU-Eastern Partnership Culture and Creativity" Іриною Прокоф’євою та іншими.

На завершальному етапі освітнього курсу представникам команди «СЛІД» та школі були вручені Сертифікати учасників проекту "Zero Waste School". Отриманих знань, навичок, вражень та емоцій було досить для того, щоб продовжити почату справу й довести її до високих позитивних результатів, які покращать життя не лише школи, а й громади.