Шахрайства на Кам'янеччині продовжуються

Вкотре чергове шахрайство на Кам'янеччині обійшлось місцевій жительці у 2000 гривень.

27 березня близько 11:30 години по вул. Привокзальній 48-річна місцева жителька зателефонувала до невстановленої особи, яка під приводом продажу перукарського обладнання в мережі інтернет, шахрайським шляхом заволоділа 2000 гривень. Повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Місто "тероризують" телефонні аферисти, які, не соромлячись виманюють в людей позахмарні суми чи то гривень, чи то доларів, чи будь-якої іншої валюти.

« Алло, з вашим сином сталася біда, але ми можемо допомогти...»

- Не довіряйте людям на слово, ставте якомога більше питань, не говоріть імен своїх близьких, або навпаки скажіть будь-яке вигадане ім’я.

- Не перераховуйте чи віддавайте гроші одразу, скажіть, що вам потрібен час, а тим часом обдзвоніть своїх близьких.

«Потрібні дані картки, аби перерахувати кошти»

- Ніколи нікому не повідомляйте свій ПІН-код.

- Не залишайте свої дані і дані картки на Інтернет-сайтах.

- Працівники банків ніколи не дзвонять з прихованих номерів, якщо вас просять дати дані своєї картки – зателефонуйте в банк і дізнайтесь чи це справді їм потрібно.

«Вітаємо, Ви виграли в лотерею!»

- Не будьте надто довірливими і вмикайте здоровий глузд.

- Перед тим, як перераховувати кошти, поставте самому собі питання - «Як можна щось виграти, не бравши участь у акції?». Безкоштовний сир - відомо, де можна знайти.

«Вам дзвонять з банку. Нам треба уточнити деякі дані вашої картки...», «Вітаємо, ви виграли в лотерею, для отримання авто перерахуйте гроші...» - і тисячі інших приводів заволодіти вашим банківським рахунком. Подібні фрази – типовий початок стандартного шахрайства. Не дозволяйте себе обманювати, будьте пильними.