Тридцять імен з’явилося сьогодні на дошці пошани “Кращі спортсмени та тренери міста”, яка розташована на центральному стадіоні.
За підсумками 2016 року на стенді розмістили прізвища десяти кращих тренерів Кам’янця-Подільського, десяти кращих спортсменів та десяти кращих спортсменів інваспорту.
Як повідомляють на сайті міської ради, кращими тренерами за підсумками спортивного сезону 2016 року визначено:
Чайку Сергія - тренера-викладача з тхеквондо ДЮСШ «Юність»;
Лабатюка Анатолія – тренера-викладача з кікбоксингу ДЮСШ №2;
Кучумова Навазіра – тренера-викладача з бодібілдингу ДЮСШ №2;
Вергуша Олега – тренера-викладача з легкої атлетики ДЮСШ №1;
Ліщука Василя - Заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача К-ПНУ ім. І. Огієнка;
Воронецького Вадима - Заслуженого тренера України з пауерліфтингу, тренера-викладача К-ПНУ ім. І. Огієнка;
Брюхна Сергія - тренера з бойового самбо, СК «Еврика»;
Люлька Олега - тренера з боксу ДЮСШ №2;
Бойка Андрія –тренера з баскетболу БК «ДІ-ДІ-БАО»;
Пасенка Дмитра - тренера з вільної боротьби ДЮСШ №2.
Кращими спортсменами:
Шлопко Тетяну – МСУМК, бронзову призерку Чемпіонату Світу серед юніорів, чемпіонку Європи серед юніорів з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка;
Ільчик Любаву – МСУ, володарку етапу Кубку Світу, чемпіонку командного Чемпіонату України серед ДЮСШ з тхеквондо ВТФ, ДЮСШ «Юність»;
Нарольську Владу – МСУ, срібну призерку етапу Кубку Світу з тхеквондо ВТФ, чемпіонку України, володарку Кубку України, ДЮСШ «Юність»;
Кондратова Павла – МСУ, срібного призера Кубку Світу, володаря Кубку Європи, чемпіона України, володаря Кубку України з кікбоксингу, ДЮСШ №2;
Маматова Олега – КМС, бронзового призера Кубку Світу Фуджерія Open Cup та етапу Кубку Світу, чемпіона України з тхеквондо ВТФ, ДЮСШ «Юність»;
Радюк Жанну - МС, бронзову призерку Кубку Світу, бронзову призерку Чемпіонату Європи, володарку Кубку Європи, чемпіонку України з кікбоксингу, ДЮСШ №2;
Новосад Сабіну – МСУ, бронзову призерку Чемпіонату Європи, чемпіонку України з боксу, ДЮСШ №2
Головатюка Романа – МСУМК, бронзового призера Чемпіонату Європи, срібного призера Кубку Європи, чемпіона України з кікбоксингу, ПДАТУ;
Полінкаш Тетяну – МСУ, чемпіонку України з легкої атлетики, індустріальний коледж;
Стасюка Данила– КМС, чемпіона України з вільної боротьби, ДЮСШ №2.
Кращими спортсменами «Інваспорт»:
Трушева Віталія – ЗМСУ, Паралімпійського чемпіона з футболу серед спортсменів ДЦП;
Чорну Лесю - МС, чемпіонку України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студентка К-ПНУ;
Тисленка Петра – чемпіона України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, студент К-ПНУ;
Оліха Максима – чемпіона України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП, студент К-ПНУ;
Шварчевського Дмитра – срібного призера чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, студент ПЕТ;
Ковальчука Віктора - срібного призера Чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП;
Матковського Івана – срібного призера Чемпіонату України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, студент ПЕТ;
Собана Андрія – переможця Всеукраїнських змагань «Повір у себе» з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, учень БНРЦ;
Сідорука Олексія – переможця Всеукраїнських змагань «Повір у себе» з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, учень БНРЦ;
Небельського Олександра – призера Чемпіонату України з настільного тенісу серед спортсменів ДЦП.