Сьогодні, 23 серпня, мер Кам’янець-Подільського Михайло Сімашкевич та заступник Президента міста Люблін (Республіка Польща) Артур Шимчик підписали протокол про наміри встановлення партнерських відносин та співпрацю. Документ засвідчили у залі Магдебурзького права, повідомляють на сайті міської ради.
Як зазначив міський голова до цього наше місто мало 28 міст-партнерів. «Віримо, що сьогоднішня зустріч стане початком тісної дружби між Кам’янцем і Любліном», - додав Михайло Євстафійович.
Артур Шимчик також висловив сподівання на подальшу співпрацю у культурній, економічній, туристичній і соціальній сферах та запросив кам’янчан на святкові заходи в Люблін.
До Кам’янця завітала також делегація з Лівані. Її очолила заступник голови Ліванської крайової думи Айя Усане.
Після підписання протоколу та обміну символічними подарунками, делегати відправилися з екскурсією Старим містом. А вже завтра, 24 серпня, вони візьмуть участь в урочистостях, що пройдуть біля Ратуші на площі Польський ринок.